Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Deadpool & Wolverine to nie Deadpool 3? Reżyser zabrał głos

Autor: Kacper Domański
15 kwietnia 2024
Deadpool & Wolverine to nie Deadpool 3? Reżyser zabrał głos

Premiera filmu Deadpool & Wolverine zbliża się coraz większymi krokami. Część fanów dla ułatwienia określa obraz mianem “Deadpool 3”. Okazuje się jednak, że niesłusznie. 

Wydawałoby się, że używanie określenia “Deadpool 3” w kierunku nowego filmu o komicznym najemniku, ma sens. W końcu to trzeci film o tejże postaci, w którą ponownie wcieli się Ryan Reynolds. To jednak wcale nie jest takie oczywiste.

To nie jest Deadpool 3

Reżyser Deadpool & Wolverine Shawn Levy udzielił niedawno wywiadu, w którym wyjaśnił, że ​​mimo kolejnego występu Ryana Reynoldsa w roli Deadpoola, film Marvela nie powinien być nazywany “Deadpool 3”. Twórca filmowy postanowił wyjaśnić, dlaczego.

Jeśli chodzi o tworzenie historii Deadpoola i Wolverine’a , każdego dnia czułem się uprzywilejowany, ponieważ mówimy o dwóch ogromnych gwiazdach filmowych w ich najbardziej kultowych rolach. Dało mi to także szansę. To trzeci film o Deadpoolu, ale nie Deadpool 3. To zupełnie inna sprawa to Deadpool i Wolverine. I nie ma tu żadnych prób kopiowania rzeczy z pierwszych dwóch filmów. Były niesamowite, ale to jest przygoda o dwóch bohaterach.

Więcej o Marvelu przeczytasz w Movies Room:

Deadpool & Wolverine - obsada i premiera

Shawn Levy wyreżyserował film, w którym występują Ryan Reynolds, Hugh Jackman, Emma Corrin, Morena Baccarin, Rob Delaney, Leslie Uggams, Karan Soni, a także Matthew Macfadyen. Producentami są Kevin Feige, Ryan Reynolds, Shawn Levy i Lauren Shuler Donner, a producentami wykonawczymi Louis D'Esposito, Wendy Jacobson, Mary McLaglen, Josh McLaglen, Rhett Reese, Paul Wernick, George Dewey, Simon Kinberg i Jonathon Komack Martin.

Premiera filmu będzie mieć miejsce 26 lipca.

Źródło: Screen Rant / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do luźniejszych produkcji. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.