Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Gwiazda Barbie dołącza do obsady Iluzja 3!

Autor: Szymon Góraj
17 kwietnia 2024
Gwiazda Barbie dołącza do obsady Iluzja 3!

Jak wiemy, po dłuższej przerwie powróci nam trzecia już część Iluzji. W dalszym ciągu o wielu szczególach jeszcze nie wiemy, natomiast powoli kształtuje się nam obsada.

Co do starej gwardii, powrócić ma nie tylko stara obsada, ale także nowe twarze, które dopiero zadebiutują w serii. Obok zatem takich bywalców, jak Jesse Eisenberg, Woody Harrelson, Isla Fisher, Dave Franco, Mark Ruffalo, Morgan Freeman, Michael Caine czy Melanie Laurent uniwersum się powiększy o konkretne profile - począwszy od teraz.

Młoda gwiazda w kolejnej roli

Pomimo swoich 16 lat, Ariana Greenblatt zdążyła już pojawić się w kilku mocnych franczyzach. Miała epizody jako młode wersje Gamory i Ahsoki, a nade wszystko wystąpiła w Barbie, a wkrótce zobaczymy ją jako Tiny Tinę w adaptacji Borderlands. Do listy dołożyć można dołożyć jeszcze pojawienie się w ekipie filmu Iluzja 3, choć nie znamy jeszcze dokładnych szczegółów roli.

Wieści ze świata kina na Movies Room:

Opis pierwszej części Iluzji

Istniejąca od wieków tajna organizacja OKO zbiera ekipę najbardziej utalentowanych, obdarzonych niezwykłymi umiejętnościami iluzjonistów i powierza im cel, którego nikt dotąd nie miał odwagi się podjąć. O grupie robi się głośno po spektaklu, podczas którego rabują bank znajdujący się na innym kontynencie, a miliony przelewają na konta ludzi obecnych na widowni. Tropem iluzjonistów rusza agent FBI, przekonany, że za ich działalnością musi kryć się coś więcej. Nie jest on jedynym człowiekiem, który chce poznać tajemnicę grupy, która przygotowuje się do realizacji bezprecedensowego planu.

Źródło: Deadline

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.