Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Will Smith wystąpił na festiwalu Coachella! Wykonał swój kultowy numer

Autor: Mikołaj Lipkowski
16 kwietnia 2024
Will Smith wystąpił na festiwalu Coachella! Wykonał swój kultowy numer

Will Smith zaskoczył swoim występem na festiwalu Coachella. Aktor wystąpił na festiwalu przebrany za Agenta J, wykonując swój szlagier z 1997 roku, który powstał na potrzeby filmu Faceci w czerni.

Festiwal Coachella to odpowiednik naszego Openera. Event zbiera największe gwiazdy muzyki popowej, alt-rockowej i hip-hopowej. Will Smith wystąpił gościnnie podczas koncertu J Balvina. 

Will Smith na Coachella

W niedzielę 14 kwietnia aktor zaskoczył fanów, dołączając do J Balvina na scenie festiwalu przebrany za Agenta J z filmu Faceci w czerni i wykonując piosenkę tytułową piosenkę z filmu z 1997 roku. Całość była inspirowana kosmitami jak to miało miejsce w oryginalnym filmie. Wykon możemy zobaczyć poniżej za pośrednictwem serwisu TikTok:

@tomasmier Will Smith surprised the crowd joining J Balvin at Coachella 2024 #coachella2024 #coachella #jbalvin #willsmith @Will Smith @J Balvin ♬ original sound - tomás mier

Więcej ze świata filmów na Movies Room:

Will Smith powróci w Bad Boys

Tym razem wieloletni przełożony duetu (nieśmiertelni w tych rolach Will Smith i Martin Lawrence) został oskarżony o przestępstwo, którego nie popełnił - a przynajmniej tak utrzymuje. Nasi bohaterowie rzecz jasna mu wierzą, toteż w te pędy ruszają mu na ratunek. Jak można się spodziewać, ściągną w ten sposób na siebie mnóstwo kłopotów. W końcu po tych wszystkich latach ich dalekie od podręcznikowych metody nie uległy zbytnim zmianom.


Źródło: people.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.