Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Mars
Cinema City

Jerzy Stuhr odszedł, Shrek powrócił. Niefortunne ogłoszenie piątej części przygód o zielonym ogrze

Autor: Mikołaj Lipkowski
10 lipca 2024
Jerzy Stuhr odszedł, Shrek powrócił. Niefortunne ogłoszenie piątej części przygód o zielonym ogrze

Los chciał, że Jerzy Stuhr odszedł przed początkiem prac nad piątą częścią serii Shrek. Cóż, wczoraj wieczorem potwierdzono, że nasz ukochany ogr powróci z piątą częścią.

Po premierze drugiej części Kota w butach, wiadomym było to, że Shrek powróci z piątą częścią. Można powiedzieć, że była to tylko kwestia czasu. Cóż, niefortunny los chciał, że wczoraj również odszedł od nas Jerzy Stuhr, który to podkładał głos kultowemu Osłu. W oryginale wcielał się w niego Eddie Murphy.

Shrek powróci z piątą częścią

Mike Myers, Eddie Murphy i Cameron Diaz powrócą w kolejne części przygód o ukochanym przez wielu zielonym ogrze. Potwierdziło to studio DreamWorks. Reżyserem filmu będzie Walt Dohrn, który odpowiada za serię Trolle, a także napisał scenariusz do trzeciej i czwartej części Shreka. Przy produkcji towarzyszyć mu będą Chris Meledandri oraz Brad Ableson. Film ma mieć premierę 1 lipca 2026 roku.

">July 9, 2024

Więcej informacji na Movies Room:

Opis ostatniej jak dotąd części cyklu 

Czym zajmują się ogry, kiedy już rozprawią się ze straszliwym smokiem, poślubią piękną królewnę i ocalą królestwo teścia? Shrek został pantoflarzem. Małorolni nie uciekają już przed nim z krzykiem. Dziś proszą, żeby podpisał im się na widłach. Tęskniąc za czasami, kiedy “żył jak na ogra przystało”, główny bohater nieopatrznie zawiera pakt z podstępnym Rumplesnickim i ląduje w rządzonej przez niego, spaczonej, alternatywnej wersji Zasiedmiogórogrodu. Tu na ogry się poluje, a Shrek i Fiona nigdy się nie spotkali. Czy Shrekowi uda się odwrócić zaklęcie, uratować przyjaciół i odzyskać ukochaną?


Źródło: deadline.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Chcesz nas wesprzeć i być na bieżąco? Obserwuj Movies Room w google news!

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.