Advertisement
Advertisement

Liga Sprawiedliwości – Darkseid, Deathstroke oraz Joker w nowym teaserze!

Ostatnio otrzymujemy masę nowych teaserów filmu Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera. Premiera zbliża się wielkimi krokami, a dzisiaj otrzymaliśmy jeden z najciekawszych teaserów!

Jak wiadomo w wersji reżyserskiej filmu Liga Sprawiedliwości, zobaczymy takie postacie jak Steppenwolf, Deathstroke, Darkseid czy Joker, który otrzyma bardzo zaskakującą metamorfozę. Dzisiejszy teaser, który pojawił się na Twitchu ukazał właśnie te postacie w niewidzianych wcześniej scenach. Zauważyć można także Flasha, w stroju z Batman vs. Superman: Świt Sprawiedliwości, który Barry nie przywdział w wersji kinowej Ligi Sprawiedliwości.

Poniżej znaleźć możecie najnowszy teaser:

Zobacz również: Czy w tym roku zobaczymy na ekranach aktorskiego Thrawna i Ezrę?

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera (ZACK SNYDER’S JUSTICE LEAGUE) będzie mieć swoją premierę 18 marca zarówno w amerykańskim serwisie HBO Max, jak i wszystkich serwisach HBO, w tym HBO GO dostępnym w Polsce.

Autorem scenariusza filmu jest Chris Terrio. Autorami historii są Chris Terrio, Zack Snyder oraz Will Beall, którzy ją stworzyli na podstawie komiksów DC Superman, wykreowanych przez Jerry’ego Siegela oraz Joego Shustera. Obowiązki producentów filmu pełnili Charles Roven, Deborah Snyder, a producentami wykonawczymi byli Christopher Nolan, Emma Thomas, Wesley Coller, Jim Rowe, Curtis Kanemoto, Chris Terrio oraz Ben Affleck.


Źródło: HBO Max, YouTube / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?