Liga Sprawiedliwości – Joker na zaskakującym zdjęciu z filmu!

Premiera Ligi Sprawiedliwości Zacka Snyder odbędzie się już za niecały miesiąc. Niedawno otrzymaliśmy nowy zwiastun z masą nowych scen, a dzisiaj kolejne zdjęcie skoncentrowane na postaci Jareda Leto – Jokerze.

Czasopismo Vanity Fair w artykule o historii Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera ukazało nowe, ale też zaskakujące spojrzenie na Jokera. Jak widać poniżej, Zack Snyder nie odstąpił od nawiązań religijnych, które już wcześniej wystąpiły w m.in. Batman vs. Superman: Świt sprawiedliwości. Już wcześniej wiedzieliśmy, że wizerunek Jokera będzie się różnić od tego z Legionu samobójców, ale tego chyba nikt się nie spodziewał.

Liga Sprawiedliwości - Joker na zaskakującym zdjęciu z filmu!

Jared Leto jako Joker w Lidze Sprawiedliwości Zacka Snydera

Zobacz również: Wonder Woman 1984 – Premiera w Polsce na HBO GO!

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera (ZACK SNYDER’S JUSTICE LEAGUE) będzie mieć swoją premierę 18 marca zarówno w amerykańskim serwisie HBO Max, jak i wszystkich serwisach HBO, w tym HBO GO dostępnym w Polsce.

Autorem scenariusza filmu Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera jest Chris Terrio. Autorami historii są Chris Terrio, Zack Snyder oraz Will Beall, którzy ją stworzyli na podstawie komiksów DC Superman, wykreowanych przez Jerry’ego Siegela oraz Joego Shustera. Obowiązki producentów filmu pełnili Charles Roven, Deborah Snyder, a producentami wykonawczymi byli Christopher Nolan, Emma Thomas, Wesley Coller, Jim Rowe, Curtis Kanemoto, Chris Terrio oraz Ben Affleck.


Źródło: vanityfair.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera

Stały współpracownik

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?