Liga Sprawiedliwości – Steppenwolf vs. Atlantydzi. Zdjęcia z postprodukcji

W dalszym ciągu czekamy na – jak od niedawna wiemy – filmową wersję Ligi Sprawiedliwości stworzoną wyłącznie przez Zacka Snydera.

Tymczasem reżyser dzieli się z nami za pośrednictwem Vero zdjęciami z postprodukcji, w którym Steppenwolf brutalnie rozprawia się z oddziałami wojowników z Atlantydy. Na razie nie widać tam wiele, jednak całość zapowiada ciekawą dodatkową scenę walki.

Zobacz również: Titans – wiemy kto wcieli się w role Barbary Gordon w 3. sezonie!

Obsada filmu Liga Sprawiedliwości: Ben Affleck – Batman, Henry Cavill – Superman, Amy Adams – Lois Lane, Gal Gadot – Wonder Woman, Jason Momoa – Aquaman, Ezra Miller – The Flash, Ray Fisher – Cyborg, Willem Dafoe – Nuidis Vulko, Jesse Eisenberg – Lex Luthor, Jeremy Irons – Alfred Pennyworth, Diane Lane – Martha Kent, Connie Nielsen – Queen Hippolyta, J.K. Simmons – Komisarz Gordon, Ciarán Hinds – Steppenwolf, Amber Heard – Mera i Kiersey Clemons – Iris West.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: Warner Bros.

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?