Na Skraju Jutra – Doug Liman wypowiedział się na temat kontynuacji

Thriller sci-fi Na Skraju Jutra gdzie w głównych rolach mogliśmy zobaczyć Toma Cruisa i Emily Blunt zyskał wielu fanów. Niestety od 2014 fani nie przerwanie czekają na sequel. W sprawie możliwości kontynuacji wypowiedział się reżyser – Doug Liman.

Na Skraju Jutra powstało na podstawie powieści All You Need is Kill  Hiroshi Sakurazaka i Yoshitoshi Abe. Główna koncepcja jest taka sama w książce jak i filmie. Żołnierze w zmechanizowanych zbrojach przezywają ten sam dzień walki w którym giną. Zarówno książka jak i i film cieszą się powszechnym uznaniem, a fani filmu od lat cierpliwie czekają na jego sequel.

Zobacz również: Nowa zapowiedź nowości na HBO Max! Diuna jednak pojawi się na platformie?

Jak twierdzi reżyser, Na Skraju Jutra 2 będzie zdecydowanie bardziej osobistą historią. Scenariusz kontynuacji podobno już od jakiegoś czasu jest już gotowy. Jednak nie było żadnych konkretnych posunięć aby rozpocząć produkcję.

Podczas gdy nie ogłoszono żadnych oficjalnych posunięć w produkcji, Liman w wywiadzie dla Collider  ujawnił szczegóły dotyczącego tego jak będzie wyglądało Na Skraju Jutra 2 jeśli powstanie.

Zawsze interesował mnie pomysł aby sequel był ukierunkowany na postać. Moje podejście wynika z tego, że Tom Cruise i Emily Blunt są fenomenalnymi aktorami. Wydaje się, że sequel musi mieć większą siłę, więcej wybuchów. Jednak nic nie przebije tego co dostaniesz ze wspaniałej sceny w wykonaniu Toma Cruise’a i Emily Blunt 

Na Skraju Jutra było szczególnie chwalone za efekty specjalne, a nawet zdobyło kilka nagród. Każde studio chciałoby aby aspekt ten był kontynuowany w jeszcze większej formie, co mogło być częścią dylematu powstrzymującego powstanie kontynuacji filmy Limana. Rzeczywistość filmowania podczas pandemii COVID-19 jest wystarczająco trudna, a wiele projektów powstających na technologii green screen zostało odłożonych na do odwołania.

Niestety na chwile obecną nie ma żadnych potwierdzonych informacji o pracach nad filmem. Fanom zostaje trzymanie kciuków aby prace nad produkcją rozpoczeły się jak najszybciej.


Źródło: screenrant.com / Ilustracja Wprowadzająca: Kadr z filmu Na Skraju Jutra

Entuzjastka literatury i kina. Wielbicielka odkrywania nowych seriali oraz filmów. Poza tym ogromna fanka Formuły 1 i Disneya

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?