Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Niszczące dzieciństwo uniwersum rozwija się! Puchatek: Krew i miód 3 potwierdzony

Autor: Kacper Domański
28 marca 2024
Niszczące dzieciństwo uniwersum rozwija się! Puchatek: Krew i miód 3 potwierdzony

Mamy wiadomość, która może jednocześnie zachwycić jak i przerazić cały świat kinowy. Rhys Frake-Waterfield oraz Scott Chambers potwierdzili trzecią część filmu Puchatek: Krew i miód.

Choć druga część filmu Puchatek: Krew i miód dopiero wchodzi do kin, twórcy podchodzą optymistycznie do przyszłości serii i wierzą w dobre zarobki tejże kontynuacji. Ponadto pierwsze recenzje filmu są zaskakująco dobre w porównaniu z pierwszą odsłoną, która spotkała się z ogromną falą krytyki.

Co nowego nas czeka?

Według producentów filmu Puchatek: Krewi i miód 3 będzie miał większy budżet niż poprzednie filmy i wprowadzi nowe postacie z oryginalnych opowieści o Kubusiu Puchatku. Wśród nich Królik, hefalumpy oraz wuzle. Każda z tych postaci ma pokazać swe sadystyczne oblicze.

Więcej o nowościach filmowych przeczytasz w Movies Room:

Opis filmu Puchatek: Krew i miód

Wiele lat temu mały Krzyś poznał i zaprzyjaźnił się z uroczymi zwierzątkami: Kubusiem Puchatkiem, Prosiaczkiem, Sową, Kłapouchym i Królikiem, z którymi w Stumilowym Lesie przeżył mnóstwo przygód. Kiedy jednak Krzyś (Nikolai Leon) dorósł, poszedł na studia a następnie zaczął pracować jako lekarz, przestał odwiedzać Stumilowy Las i zapomniał o swoich dawnych przyjaciołach. Ci jednak nie zapomnieli o nim. Porzuceni przez przyjaciela, pozbawieni jego opieki nieraz otarli się o śmierć, aby przetrwać musieli się nauczyć się zabijać. I zjadać, nawet tych, których kochali. Straumatyzowane zwierzęta postanawiają zemścić się na Krzysiu za swoje cierpienie. Czekają tylko na odpowiednią okazję. Ta nadarza się, kiedy Krzyś pojawia się w Stumilowym Lesie, by przedstawić dawnym przyjaciołom swoją narzeczoną…

Źródło: Variety / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do luźniejszych produkcji. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.