Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Alan Ritchson gwiazdą War Machine. Film trafi na Netflix

Autor: Marek Wasiński
28 marca 2024
Alan Ritchson gwiazdą War Machine. Film trafi na Netflix

Gwiazda serialu Reacher ma zagrać główną rolę w najnowszej produkcji studia Lionsgate. Film w reżyserii Patricka Hughesa właśnie został nabyty przez platformę Netflix.

Alan Ritchson pracuje obecnie na planie komedii Playdate, a niebawem wróci na plan trzeciego sezonu Reachera. To właśnie za sprawą serialu na podstawie serii powieści Lee Childa aktor stał się głośnym hollywoodzkim nazwiskiem. Nie dziwi zatem fakt, że w ostatnim czasie łączony jest z wieloma projektami.

Co wiemy o War Machine

Jedną z kolejnych produkcji, w których ma wystąpić gwiazda jest War Machine, nie mylmy z innym filmem Netflixa pod tym samym tytułem z Bradem Pittem w roli głównej. O fabule wiemy jak do tej pory niewiele. W dużym skrócie, widowisko sci-fi ma opowiadać o grupie komandosów, która napotyka niewyobrażalne zagrożenie. Na jej czele ma stanąć postać, w którą wcieli się wspomniany Ritchson.

War Machine wyreżyseruje Patrick Hughes. Do spółki z Jamesem Beauforem odpowiada również za scenariusz produkcji. Możemy kojarzyć go z wielu filmów akcji. Na jego koncie są takie tytuły jak Niezniszczalni 3, Bodyguard Zawodowiec, Bodyguard i żona zawodowca czy Człowiek z Toronto.

Więcej o filmach Netflix na Movies Room:

Już 19 kwietnia będziemy mieli okazję zobaczyć Ritchsona w filmie The Ministry of Ungentlemanly Warfare, w którym wystąpi w jednej z głównych ról obok Henry’ego Cavilla. Aktor ma również ponownie wcielić się w rolę Aimesa w jedenastej części Szybkich i Wściekłych. Jak zatem widać gwiazda nie próżnuje i wyciska ile się da ze swojej popularności.

Ostatni sezon Reachera

Po fantastycznym pierwszym sezonie, serial z Alanem Ritchsonem w tytułowej roli powrócił z nowymi odcinkami w grudniu 2023 r. Nowy sezon z miejsca pobił rekordy popularności platformy Prime Video. Spotkał się również z przychylną opinią krytyków i publiczności.

Drugi sezon Reachera wrzuca głównego bohatera w wir akcji zespołowej. Gdy ginie członek jego byłej grupy operacyjnej, Reacher kontaktuje się z resztą drużyny by odkryć prawdę na temat zagadkowej śmierci przyjaciela. Wkrótce zaczynają jednak ginąć kolejni z jego dawnych podwładnych. Bohater nie powstrzyma się przed niczym by pomścić przyjaciół.

Źródło: Deadline / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.