Nowe spekulacje odnośnie planów na wdrożenie X-Men do MCU! Wolverine zepchnięty na boczny tor?

Długo jeszcze zapewne nie zobaczymy na ekranach kin czegokolwiek związanego z serią X-Men. Ale nadal pojawiają się kolejne spekulacje, w jaki sposób mutanci zostaną wprowadzeni do Marvel Cinematic Universe.

Swoje trzy grosze tradycyjnie dołożyły źródła portalu We Got This Covered. Według nich, pierwszy powrót X-Men ma się skoncentrować na postaciach stanowiących dotychczas drugi plan, takich jak Cyklop czy Storm. Wolverine ma być na uboczu, być może na samym początku w ogóle się nie pojawi. To ostatnie szczególnie może mieć odzwierciedlenie w rzeczywistości, jako że było już wcześniej wspominane o konieczności dawkowania tej postaci, by ludzie zdążyli się przygotować na jego kolejną inkarnację po Jackmanie.

X-Men

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: X-Men: Mroczna Phoenix z rekordowym spadkiem widzów w drugim tygodniu projekcji

Co więcej, pierwszym przeciwnikiem ma być Mr Sinister – potężny telepata o intelekcie geniusza, obdarzony m.in. zdolnościami regeneracji czy kontrolowania materii na poziomie molekularnym. Sama geneza mutantów ma być wyjaśniona w Eternals. Tytułowi bohaterowie filmu mają rzekomo odpowiadać za stworzenie ich genu, który miałby się uaktywnić dopiero po gigantycznych zmianach zapoczątkowanych przez Thanosa.

Źródło: We Got This Covered / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dassny pisze:

Wolverine w pierwszym komiksie o x men też nie było więc sie nie czepiam

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?