Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Pamela Anderson dołącza do obsady rebootu Nagiej Broni!

Autor: Mikołaj Lipkowski
17 kwietnia 2024
Pamela Anderson dołącza do obsady rebootu Nagiej Broni!

Pamela Anderson wystąpi obok Liama Neesona w rebootcie filmu Naga Broń studia Paramount Pictures, którego reżyserem i producentem wykonawczym jest Akiva Schaffer, a premiera odbędzie się 18 lipca 2025 roku.

Naga broń to jedna z najbardziej kultowych i sprośnych komedii w historii. Można powiedzieć, że jest to klasyk. Jak dobrze wiemy, teraz mamy modę na wszelkiej maści rebooty, więc i ten film otrzyma swoją odświeżoną wersję. W filmie pojawi się Liam Neeson, a obok niego wystąpi słynna Pamela Anderson!

Pamela Anderson w Nagiej broni!

Pamela Anderson w latach 90. wywołała sporo kontrowersji swoim sex tapem z Tommym Lee. Teraz gwiazda Słonecznego patrolu powróci po dłuższej przerwie na wielki ekran w rebootcie Nagiej broni. Ostatnio mogliśmy ją zobaczyć w filmie Alone at night, lecz było to dwa lata temu. Niemniej aktorka ma doświadczenie w filmach komediowych, ponieważ wystąpiła między innymi w Strasznym filmie 3 oraz Superhero.

Wieści ze świata kina na Movies Room:

O czym jest Naga broń?

Trylogia Nagiej broni rozpoczęła się w 1988 roku, gdy nasz bohater musiał zapewnić ochronę wizytującej w USA królowej Elżbiecie II. Następnie, trzy lata później, Drebin musiał udaremnić zamach na prezydenta, by wreszcie w roku 1994 zapobiec katastrofie na gali Oscarów (generując przy tym rzecz jasna kilka mniejszych, własnych). Do dziś to jeden z wzorów tego rodzaju absurdalnych komedii, obok chociażby Czy leci z nami pilot? czy serii Hot shots.


Źródło: deadline.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe - kolaż

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.