Advertisement
Advertisement

Quentin Tarantino odpowiedział, które filmy 2019 roku są jego ulubionymi!

Są tacy twórcy, którzy zawsze będą zarazem fanami dobrego kina. Do takich osób należy właśnie reżyser kultowego Pulp Fiction.

Quentin Tarantino podczas jednej z rozmów odpowiedział, które filmy z kończącego się już roku podobają mu się najbardziej. W pierwszej kolejności, jak można było przewidzieć, znajduje się Irlandczyk Martina Scorsese. Kolejny wybór jest już nieco mniej oczywisty – dreszczowiec Pełzająca śmierć z Kayą Scodelario w głównej roli. Ostatnie miejsce podium zajmować ma Doktor Sen. Jak widać, tegoroczne filmy grozy w szczególności trafiły w specyficzny gust tego twórcy.

Zobacz również: The Boys – oto świetna, krwawa zapowiedź 2. sezonu!

Ostatnim filmem Quentina Tarantino jest jak dotąd Pewnego razu… w Hollywood, którego premiera miała miejsce w tym roku.

Opis: Akcja filmu dziewiątego filmu Tarantino rozgrywa się w Los Angeles w roku 1969. Głównymi bohaterami  Pewnego razu…w Hollywood  są Rick Dalton (DiCaprio), była gwiazda serialowego westernu oraz jego długoletni dubler Cliff Booth (Brad Pitt).  Obaj próbują się odnaleźć w Hollywood ery hipisów, który różni się bardzo od tego Hollywood, który zastali, kiedy przybyli tu przed laty w poszukiwaniu kariery. Sąsiadką Ricka jest żona Romana Polańskiego, Sharon Tate.

Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?