Advertisement

The Boys – oto świetna, krwawa zapowiedź 2. sezonu!

Pierwsza odsłona adaptacji kontrowersyjnego komiksu podbiła serca wielu fanów swoją bezkompromisowością i jakością wykonania.

Już za kilka miesięcy pojawi się 2. sezon The Boys, który dzięki świetnym wynikom oglądalności otrzymał od włodarzy Amazona zielone światło na kontynuację. Poniższy teaser prezentuje się niezwykle okazale. Zapowiada się na co najmniej podtrzymanie bardzo wysokiego poziomu poprzedniej serii.

Zobacz również: The Boys – recenzja 1. sezonu, czyli narodziny zabójców superbohaterów

The Boys jest  adaptacją bardzo brutalnego komiksu autorstwa Gartha Ennisa (Preacher). Opowiada on o tytułowej grupie mścicieli zajmujących się monitorowaniem poczynań herosów w trykotach, którzy nie cofną się przed niczym, aby pokonać skorumpowanych i zdegenerowanych superbohaterów zwanych Siódemką. Seria znana jest z niezwykle dosadnej brutalności (nawet wybitne Watchmen Moore’a pod tym względem im ustępują) i demitologizacji superherosów. Serial Amazona miał swoją premierę 26 lipca. 2. sezon szykowany jest na lato 2020 roku.

Źrodło: Youtube/ Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?