Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Rebecca Ferguson o ostrym zachowaniu na planie. "Płakałam przez tego idiotę"

Autor: Mikołaj Lipkowski
16 kwietnia 2024
Rebecca Ferguson o ostrym zachowaniu na planie.  Płakałam przez tego idiotę

Rebecca Ferguson obecnie udziela serii wywiadów z racji filmu Diuna: część druga. Aktorka przyznała, że raz współtworzyła film z gościem, przez którego się popłakała na planie. Nie bała się nazwać go idiotą.

Rebecca Ferguson to obecnie jedna z największych gwiazd Hollywood. Aktora wystąpiła w filmie Diuna: część druga i grała tam matkę Paula Atrydy. Aktorka podzieliła się z widzami tym, że na planie raz miała bardzo nieprzyjemną sytuację, przez którą płakała. 

Płacz na planie przez idiotę? 

Rebecca Ferguson w podcaście „Reign With Josh Smith” ujawniła, że miała kiedyś „idiotę”, przez którego płakała na planie. Dziś aktorka patrzy na to inaczej niż kiedyś, lecz w tamtych czasach było to dla niej niespotykane. 

Nawet w tym wieku, w jakim jestem teraz, zdałam sobie sprawę, że to nie ma znaczenia. Jestem sobą. Zdecydowanie uważam, że jestem dużo bardziej otwarta. Wiem też, gdzie są moje granice. Ale celem wywiadu nie było znalezienie tej osoby [mowa o tej, którą Ferguson nazwała idotą - przyp. red.] – oczywiście ludzie będą zainteresowani. […] Chodziło mi o to, że trzeba było odpowiedzieć na jedno pytanie: czy jest taki moment w Twojej karierze, w którym zostałaś potraktowana w sposób, który zmienił decyzję gdzie chcesz zmiany, bo czegoś nie akceptujesz? Praca z tą osobą była dla mnie bardzo jasnym momentem. Płakałam przez tego idiotę. Ale dostałam telefony od niesamowitych współpracowników, z którymi współpracowałam.

Dla kontekstu wspomnimy też słowa z podcastu Reign With Josh Smith, w którym Ferguson powiedziała te słynne słowa:

Nakręciłam film z idiotą, jakim była moja współgwiazda. Ten człowiek był tak niepewny siebie i zły, ponieważ nie potrafił dobrze odegrać scen. Myślę, że byłam zbyt wrażliwa i czułam się niekomfortowo. Byłam wyzywana, i płakałam, opuszczając plan zdjęciowy.

Więcej o nowościach filmowych przeczytasz w Movies Room:

O czym był ostatni film, w którym grała Rebecca Ferguson?

Diuna: Część druga ukazuje imponującą podróż Paula Atrydy, który zawiera sojusz z Chani i Fremenami. Jednocześnie wkracza na wojenną ścieżkę, pałając żądzą zemsty na spiskowcach, którzy doprowadzili do upadku jego rodziny. Stając przed wyborem między miłością życia a losem znanego wszechświata, Paul pragnie zapobiec tragicznej przyszłości, którą tylko on potrafi przewidzieć.

Wielkoekranowa epopeja, będąca adaptacją uznanego bestsellera Franka Herberta pod tytułem Diuna, powraca z dotychczasowymi i nowymi gwiazdami, wśród których znaleźli się nominowany do Oscara Timothée Chalamet (Wonka, Tamte dni, tamte noce), Zendaya (Spider-Man: Bez drogi do domu, Malcolm i Marie, Euforia), Rebecca Ferguson (Mission: Impossible – Dead Reckoning - Part One), nominowany do Oscara Josh Brolin (Avengers: Koniec gry, Obywatel Milk), nominowany do Oscara Austin Butler (Elvis, Pewnego razu… w Hollywood), nominowana do Oscara Florence Pugh (Czarna Wdowa, Małe kobietki), Dave Bautista (filmy z cyklu Strażnicy galaktyki, Thor: Miłość i grom), nagrodzony Oscarem Christopher Walken (Łowca jeleni, Lakier do włosów), Léa Seydoux (seria James Bond i Zbrodnie przeszłości), Souheila Yacoub (Margot i Alma, Climax), jak również Stellan Skarsgård (cykl Mamma Mia!, Avengers: Czas Ultrona), nominowana do Oscara Charlotte Rampling (45 lat, Assassin’s Creed) i laureat Oscara Javier Bardem (To nie jest kraj dla starych ludzi, Luci i Desi).

Villeneuve wyreżyserował film na podstawie scenariusza, który napisał we współpracy z Jonem Spaihtsem, opierając się na powieści Herberta. Producentami filmu są Mary Parent, Cale Boyter, Villeneuve, Tanya Lapointe i Patrick McCormick. Producentami wykonawczymi są Joshua Grode, Jon Spaihts, Thomas Tull, Herbert W. Gains, Brian Herbert, Byron Merritt, Kim Herbert, Richard P. Rubinstein i John Harrison, zaś Kevin J. Anderson pełni funkcję konsultanta kreatywnego.

Villeneuve ponownie współpracuje z twórcami Diuny: z nagrodzonym Oscarem operatorem Greigiem Fraserem, z nagrodzonym Oscarem scenografem Patrice’em Vermette’em, z nagrodzonym Oscarem montażystą Joe Walkerem, z nagrodzonym Oscarem specjalistą do spraw efektów wizualnych Paulem Lambertem i z nominowaną do Oscara projektantką kostiumów Jacqueline West. Laureat Oscara Hans Zimmer powtórnie skomponował podkład muzyczny. Do ekipy dołączył też nagrodzony Oscarem montażysta dźwięku Richard King.


Źródło: varety.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.