Supergirl ma rozgrywać się dekadę wcześniej niż Wonder Woman 1984

Jak wskazują najnowsze doniesienia wytwórnia Warner Bros. odsuwa  Supermana w cień, a do pierwszego szeregu ma wysunąć się Supergirl. Zagraniczne media podają nowe informacje o kinowej produkcji skupiającej się na kuzynce Człowieka ze Stali.

Anonimowe źródło bliskie produkcji ujawniło serwisowi The Playlist, iż film o Karze Zor-El ma być origin story, Kryptonianka będzie w nim nastolatką, a akcja produkcji osadzona będzie w latach 70. Gdyby informacja się potwierdziła w przyszłości, to oznaczałoby, że fabuła Supergirl nie musiałaby uwzględniać występu Supermana i Henry’ego Cavilla. Byłby to też kolejny film DCEU rozgrywający się w XX wieku, podobnie jak produkcje o Wonder Woman (I Wojna Światowa oraz lata 80.).

super girl kara zor el komiks wizerunek

fot. DC Comics

Zobacz również: Polka w roli Ciri to już nie plotka? Odbyły się castingi w Warszawie

Film o Supergirl będzie odrębną produkcją od wciąż emitowanego serialu stacji CW i znajduje się obecnie we wczesnej fazie przygotowań. Nazwiska reżysera oraz odtwórców głównych ról nie są jeszcze znane, za to wiadomo już, że scenariuszem adaptacji komiksów o Karze Zor-El ma zająć się Oren Uziel, współautor scenariuszy do komedii 22 Jump Street, komediowego horroru Wybryk natury, nietypowego, bo opowiedzianego w odwróconej kolejności kryminału Shimmer Lake i najgorszej części serii Cloverfield, czyli Paradoksu Cloverfield.

Data premiery również nie została jeszcze ogłoszona.

Źródło: cbr.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe/CW

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?