Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Taylor Swift | The Eras Tour (Taylor’s Version) numerem 1 wśród wszystkich filmów muzycznych Disney+ w historii

Autor: Mikołaj Lipkowski
22 marca 2024
Taylor Swift | The Eras Tour (Taylor’s Version) numerem 1 wśród wszystkich filmów muzycznych Disney+ w historii

3,5-godzinny film koncertowy został odtworzony 4,6 miliona razy i był oglądany w sumie przez 16,2 miliona godzin w Disney+ podczas premierowego weekendu.

Taylor Swift | The Eras Tour (Taylor’s Version) kontynuuje swoją rekordową passę – zdobywając 4,6 miliona odtworzeń* w Disney+ w 3 dni, co czyni go filmem muzycznym nr 1 w historii tej platformy. W ten weekend fani Taylor Swift opanowali Disney+, aby oglądać przebojowy 3,5-godzinny film z koncertu łącznie przez 16,2 miliona godzin.

Disney+ to jedyne miejsce, w którym po raz pierwszy w całości można obejrzeć ten koncertowy obraz – wraz z utworami, które można było usłyszeć wcześniej wyłącznie na żywo. Fani Taylor Swift mogli oglądać wykonania nowych utworów, takich jak „cardigan”, a także czterech dodatkowych utworów akustycznych: „Maroon”, „Death by a Thousand Cuts”, „You Are in Love” i „I Can See You .”

Jak sobie poradził film?

Pokazywany wcześniej w kinach film 14-krotnej zdobywczyni nagród GRAMMY® Taylor Swift | The Eras Tour zarobił na całym świecie rekordową kwotę prawie 262 milionów dolarów i jest kolejnym przykładem na to, że Disney+ jest miejscem najważniejszych wydarzeń. Elton John: Koncert na żywo z Dodger Stadium, Black Is King: A Film by Beyoncé i The Beatles: Get Back to inne głośne tytuły, które są obecnie dostępne w serwisie Disney+. Nie wspominając już o filmie: „folklore: sesje w long pond studio”, który na pewno nie umknął uwadze fanów Taylor Swift.

Więcej o Taylor Swift na Movies Room:

Co więcej o filmie? 

W wyjątkowym filmie Taylor Swift | The Eras Tour (Taylor’s version) dostępnym od dziś w Disney+, Taylor Swift - jedna z największych współczesnych ikon muzyki pop – zabiera widzów w niezwykłą podróż po różnych etapach swojej imponującej kariery i wykonuje utwory, które stworzyła na przestrzeni ostatnich 17 lat.

* Odtworzenie definiowane jest jako zsumowany czas odtwarzania podzielony przez czas trwania produkcji. 


Źródło: informacja prasowa / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.