The Green Knight – nowy zwiastun filmu nawiązującego do arturiańskich mitów!

Film fantasy od studia A24 pt. The Green Knight już tego lata trafi do kin. Niedawno otrzymaliśmy kilka znakomitych plakatów, a dzisiaj przyszła pora na nowy zwiastun!

Jeśli jesteście fanami filmów średniowiecznych czy fantasy, to The Green Knight jest czymś dla was. Produkcja A24 nawiązywać będzie do arturiańskich mitów, a wątkiem przewodnim będzie historia rycerza Gawaina i jego pojedynku z Zielonym Rycerzem. Jeśli sam opis was nie zachęca, to może zwiastun to zrobi. Moim zdaniem będzie to kolejny hit studia A24.

Zobacz również: Spirala: Nowy rozdział serii Piła – krwawy początek filmu trafił do sieci!

The Green Knight - nowy zwiastun filmu nawiązującego do arturiańskich mitów!

fot. kadr z filmu Green Knight

Historia opowiada o rycerzu Gawainie, lekkomyślnym bratanku Króla Artura. Jego celem jest stawienie czoła tytułowemu Zielonemu Rycerzowi. Zanim się z nim spotka, zmierzy się z wieloma niebezpieczeństwami – a wśród nich nie zabraknie oczywiście różnego rodzaju magicznych istot i zjaw.

Reżyserem został David Lowery, a w obsadzie znajdziemy takie talenty jak Dev Patel, Alicia Vikander, Joel Edgerton, Sarita Choudhury, Sean Harris, Kate Dickie, Barry Keoghan i Ralph Ineson. Film fantasy otrzymał kategorię wiekową R.


Źródło: YouTube / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu The Green Knight

Stały współpracownik

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?