Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

The Rock szykuje się do występu w filmie A24! Cheat day musi być

Autor: Mikołaj Lipkowski
16 kwietnia 2024
The Rock szykuje się do występu w filmie A24! Cheat day musi być

Dwayne “The Rock” Johnson wystąpi w filmie The Smashing Machine od studia A24. Będzie to pierwszy występ wrestlera w produkcji tegoż studia. Aktor/wrestler jest wielce najhajpowany na tę rolę i mocno się do niej przygotowywał, ale jak to na diecie - cheat day musi być.

Na swoim X (dawniej Twitter) The Rock poinformował, że rozpoczął zdjęcia do filmu The Smashing Machine od studia A24. Będzie to debiut wrestlera/aktora w produkcji tego studia. 

The Rock zagra dla A24

Cieszcie się niedzielnymi cheat day. To mogliśmy przeczytać na nowym wpisie The Rocka. Gwiazda WWE i serii Szybcy i Wściekli poinformowała swoich fanów, że jest gotowy do zdjęć The Smashing Machine. WrestleMania już za nami, więc można skupić się na filmach. Tak więc nasz poczciwy Dwayne Johnson raczy się słodkościami, by rozluźnić się przed ciężkimi zdjęciami do nowej produkcji od A24.

Więcej o nowościach filmowych przeczytasz w Movies Room:

O czym będzie The Smashing Machine?

Dwayne “The Rock” Johnson zagra byłego mistrza MMA/UFC Marka Kerra, znanego jako tytułowy The Smashing Machine, w opartym na prawdziwych wydarzeniach filmie opowiadającym historię życia Kerra oraz jego drogi przez świat MMA, która niestety została pokrzyżowana przez uzależnienie od opioidów. Poza Johnsonem zobaczymy w filmie Emily Blunt. 

Premiera filmu odbędzie się w 2025 roku.


Źródło: ">X.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.