Thor: Love and Thunder – Taika Waititi uważa, że będzie to najlepszy film MCU

Taika Waititi uważa, że Thor: Love and Thunder jest jak dotąd najlepszym filmem w MCU, czyżby film przebił nawet Avengers: Koniec Gry i Wojnę bez granic?

Pomimo, że do tej pory nakręcił tylko jeden film w MCU, reżyser Taika Waititi stał się jednym z największych talentów uniwersum. Oczekiwania są wysokie, jeśli chodzi o kolejny wysiłek reżysera. W niedawnym wywiadzie Waititi mówił, że jego nowe dzieło będzie najlepszym filmem Marvela, a także chwalił Chrisa Hemswortha.

To może być najlepszy film Marvela wszechczasów… Chris Hemsworth to zabawny facet, jest dobrym przyjacielem, a także kimś, z kim po prostu chcesz spędzać czas.

Zobacz również: Eternals – pierwszy zwiastun filmu Chloé Zhao w MCU

Z tego, co wiemy o fabule Thor: Love and Thunder, poprzez różne wskazówki i przecieki, fabuła wydaje się być bardzo ambitna. Film ma wprowadzić wiele głównych nowych postaci, w tym Natalie Portman jako boga piorunów. A także Christiana Bale’a jako Gorra i Russella Crowe’a jako Zeusa.

Zobaczymy również kilka ulubionych przez fanów postaci, w tym Tessa Thompson jako Valkyrie, Taika Waititi jako głos Korga oraz Matt Damon i Sam Neill jako aktorzy z Asgardu.

W filmie zobaczymy powrót Natalie Portman do roli Jane Foster. Pojawią się także Strażnicy Galaktyki, a głównym antagonistą filmu będzie Gorr, grany przez Christiana Bale’a. Reżyserią ponownie zajmie się Taika Waititi, odpowiedzialny także za scenariusz. Możemy być więc pewni, że Thor: Love and Thunder będzie kontynuacją właśnie jego wizji tej serii.


Źródło: movieweb/ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę. Wierny fan X-Men, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen czy Anyii Taylor-Joy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?