Eternals – pierwszy zwiastun filmu Chloé Zhao w MCU

Marvel Studios przedstawiło dziś zwiastun przekrojowo zapowiadający 4. fazę MCU. Zobaczyliśmy w nim także pierwsze fragmenty z filmu Eternals w reżyserii nagrodzonej Oscarem Chloé Zhao.

Łącznie zwiastun Eternals to krótki materiał, bo liczący kilkanaście sekund materiału, w którym dostajemy urywki kilku scen oraz przedstawienie światu nowej grupy postaci w uniwersum MCU. W krótkim fragmencie nie zabrakło również czasu na ukazanie mocy niektórych postaci oraz ich kostiumów. Widać również, że potwierdzają się słowa o nagrywaniu wielu scen w plenerach, a nie w halach produkcyjnych z dużą ilością CGI.

Zobacz również: Sceny akcji w Eternals będą inspirowane Zjawą z Leonardo DiCaprio

eternals zwiastun drużna

fot, kadr z youtube.com „Marvel Studios Celebrates The Movies”


ETERNALS: PIERWSZY ZWIASTUN


Eternals to film z czwartej fazy MCU. Początkowo zadebiutować miał listopadzie 2020 roku, lecz ze względu na pandemię premierę przesunięto go na 5 listopada 2021 roku. Superprodukcja opowie o tytułowej grupie nieśmiertelnych istot z kosmosu stworzonych przez rasę Celestiali, które wysłano na Ziemię, by chroniły planetę przed ich złymi odpowiednikami zwanymi Deviantami. Zgodnie ze szczątkowymi informacjami, wiadomo, że fabuła produkcji rozgrywać się ma na przestrzeni tysięcy lat.

Zobacz również: Jak oglądać MCU? Nowa metoda oglądania filmów Marvela!

Superbohaterskie widowisko reżyseruje nagrodzona Oscarem za Nomadland Chloé Zhao. W głównych rolach obsadzono takie gwiazdy jak: Angelina Jolie (Thena), Richard Madden (Ikaris), Kumail Nanjiani (Kingo), Lauren Ridloff (Makkari), Brian Tyree Henry (Phastos), Lia McHugh (Sprite), Don Lee (Gilgamesh), Gemma Chan (Sersi), Kit Harrington (Dane Whitman/Black Knight), Salma Hayek (Ajak), Barry Keoghan (Druig).


ilustracja wprowadzenia: kadr z youtube.com

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?