Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Timothée Chalamet z gitarą, byłby dla Ciebie parą? Nowe fotki z A Complete Unknown

Autor: Mikołaj Lipkowski
17 kwietnia 2024
Timothée Chalamet z gitarą, byłby dla Ciebie parą? Nowe fotki z A Complete Unknown

Timothée Chalamet to jedna z najbardziej rozchwytywanych gwiazd ostatnich lat. Aktor teraz ma zagrać Boba Dylana w filmie Timothée Chalamet A Complete Unknown. Pojawiły się nowe fotki z planu.

Nowe fotki z planu A Complete Unknown przedstawiają jak Timothée Chalamet wraz ze swoją filmową partnerką Moniką Barbaro stoją na scenie i wykonują utwór. Zdjęcia zrobiono w Echo Lake Park w stanie New Jersey.

Timothée Chalamet wkracza na scenę w roli Boba Dylana!

Magazyn People udostępnił fotki z planu filmowego A Complete Unknown, w którym to Timothée Chalamet gra Boba Dylana. Młody aktor wcieli się w 19-letniego Dylana, który zyskuje sławę na scenie muzyki folkowej/rockowej i ostatecznie podpisze kontrakt płytowy z Columbia Records. Monica Barbro gra dziewczynę Dylana, Joan Baez.

fot. People.com TheImageDirect.com

Więcej o filmach przeczytasz na Movies Room:

Co wiemy o A Complete Unknown?

Na chwilę obecną trudno cokolwiek powiedzieć o tym filmie, bo poza obsadą zbyt wiele szczegółów nie znamy. Jedynym pewnikiem jest to, że Chalamet zagra Boba Dylana i to o nim będzie ten film. W produkcji pojawić się mają  Monica Barbro jako dziewczyna Dylana - Joan Baez, Nick Offerman w roli Alana Lomaxa, Boyd Holbrook w roli Johnny'ego Casha oraz Edward Norton w roli Pete'a Seegera.


Źródło: People.com / ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Wonka

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.