Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

X-Men nie zobaczymy szybciej niż przed Avengers: Secret Wars? Co z filmem o Scarlet Witch?

Autor: Mikołaj Lipkowski
11 czerwca 2024
X-Men nie zobaczymy szybciej niż przed Avengers: Secret Wars? Co z filmem o Scarlet Witch?

Pojawiło się kilka nowych informacji na temat nadchodzących projektów Marvel Studios. Wśród nich wieści na temat debiutu X-Men, solowego filmu o Scarlet Witch oraz serialu Wonder Man.

Okazuje się, że jeden ze scooperów wyjawił kilka świeżych informacji na temat przyszłości MCU. Między innymi dowiedzieliśmy jak wygląda przyszłość Scarlet Witch, co z debiutem X-Men w MCU oraz kilka ciekawostek na temat serialu Wonder Man. 

X-Men nie trafią tak szybko do MCU?

Jak donosi serwis My Cosmic Circus, drużyna X-Men nie zadebiutuje w MCU przed filmem Avengers: Secret Wars. Oczywiście, mutanci już funkcjonują w tym świecie, lecz nie ma tutaj jeszcze dokładnie uformowanej grupy. Dlaczego tak jest? Ponoć film Deadpool & Wolverine da nam odpowiedź. Nie skreśla to jednak szans, że grupa zjednoczy się właśnie w szóstej części Avengersów, choć może się lekko gryźć z poprzednimi doniesieniami odnośnie finału sagi multiwersum.

Co z filmem o Scarlet Witch? 

Dobrze wiemy, że pojawiło się wiele informacji na temat tego, że ma powstać film o Scarlet Witch. Problem jest taki, że postać oficjalnie nie żyje w Marvel Cinematic Universe. Prawda jest jednak taka, że Marvel Studios chcą poświęcić Wandzie jeden solowy tytuł. Nie wiemy jednak czy do tytułowej roli powróci Elizabeth Olsen. Wiemy jednak, ze projekt jest na wczesnym etapie i twórcy próbują stworzyć historię, tak by zgadzała się z wydarzeniami po Doktor Strange w multiwersum obłędu, który w historii Maximoff namieszał. To również donosi My Cosmic Circus.

Ile odcinków ma Wonder Man?

Jeśli chodzi o Wonder Mana, Deadline potwierdza że serial będzie miał 10 odcinków, a serial jest ciągle w fazie rozwoju, choć zdjęcia po części się rozpoczęły. Więcej informacji na chwilę obecną nie podano.

Więcej o Marvelu na Movies Room:


Źródło: comicbookmovie.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe - kolaż

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.