Advertisement
Advertisement

[BlizzCon 2019] Nadchodzi Overwatch 2!

Cały internet od niecałego tygodnia już huczał i buczał na temat tego, że zobaczymy Overwatch 2. Z tego faktu zażartował nawet sam Jeff Kaplan, twierdząc, że już wszystko co chce powiedzieć jest na internecie. Tak, czy siak, stało się to już faktem Overwatch 2 nadchodzi!

Zapewne jest to wiadomość, na którą fani dynamicznej strzelanki od Blizzarda czekali z utęsknieniem. Gra ma posiadać dużo nowych elementów. Zobaczymy przede wszystkim rozwinięcie w kierunku PvE – nowe misje, eventy, tryby. Dodatkowo gra będzie miała zaimplementowany system rozwoju poszczególnych postaci. Gracze będą wbijać lvle, aby odblokowywać nowy play style dla swoich ulubionych champów.

Zobacz również: Marvel’s Avengers – nowy zwiastun daje szersze spojrzenie na grę

Co zatem z podstawowym Overwatch? Jeff Kaplan zapewnił, że nie porzucą tego projektu i podstawowa wersja gry wciąż będzie otrzymywać aktualizacje. Na jakiej zasadzie? Otóż każda mapa, która zagości w kontynuacji Overwatch, każdy nowy bohater, będzie miał swoje odzwierciedlenie w podstawowej wersji gry.

Czekamy zatem na więcej informacji, gdyż Jeff zapewnił na końcu graczy, że gra będzie niesamowita, a także posiadała znacznie lepszy balans niż podstawowa jej wersja (miejmy przynajmniej taką nadzieję).

Źródło: informacja prasowa / ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?