Cyberpunk 2077 – fenomenalny, 5-minutowy zwiastun! Keanu Reeves opowiada o swojej roli

Nadal czekamy na na wielką premierę Cyberpunka 2077, która – miejmy taką nadzieję – nadejdzie już 10 grudnia. Tymczasem wciąż jeszcze sypią się kolejne materiały promujące tytuł.

Tym razem zaprezentowano trwający nieco ponad 5 minuty gameplay trailer gry CD Projekt Red. Materiał zawiera komentarz wprowadzający graczy do Night City:

Zobacz również: Dziś premiera PlayStation 5! Wyjątkowy pokaz multimedialny w Warszawie!

Co więcej, pojawiły się także materiały wideo związany z granym przez Keanu Reevesa Johnnym Silverhandem. W skład wchodzi także zakulisowy filmik, w którym sama rzeczona gwiazda opowiada o pracy nad swoją rolą:

Zobacz również:

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?