Dying Light 2 – nowe informacje o grze w nadchodzącym roku

Od dawna już nie było żadnych konkretnych informacji o drugiej odsłonie Dying Light. Ostatnio jedynym znakiem życia związanym z serią była… zimowa aktualizacja do „jedynki”.

I raczej nie wydaje się, żeby Techland miało specjalnie ruszyć z kopyta w tym aspekcie po organizacyjnych problemach CD Projekt Red z Cyberpunkiem. Polskie studio dopisało jednak do świątecznych życzeń na Discordzie obietnicę, że w najbliższych miesiącach już w 2021 roku pojawią się kolejne informacje o powstającym powoli tytule. Cóż, pozostaje nam cierpliwie czekać.

Zobacz również: Mortal Kombat 11 – Beata Późniak z nagrodą dla najlepszej aktorki głosowej!

Dying Light to gra action survival horror z perspektywy pierwszej osoby, osadzona w rozległym i niebezpiecznym otwartym świecie. Za dnia gracze będą przemierzać rozległe miejskie obszary spustoszone przez straszliwą epidemię, poszukując zapasów i budując broń, która pozwoli im odeprzeć ataki zainfekowanych mieszkańców. Nocą łowca staje się zwierzyną, a zainfekowani stają się agresywniejsi i o wiele bardziej niebezpieczni. Najbardziej przerażający są drapieżcy, którzy ruszają na łowy dopiero po zmierzchu. Gracze muszą wykorzystać wszystkie środki i umiejętności, by za wszelką cenę dotrwać do świtu.

Źródło: Game Rant

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?