Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

GTA VI oficjalnie zadeibutuje jesienią przyszłego roku!

Autor: Mikołaj Lipkowski
17 maja 2024
GTA VI oficjalnie zadeibutuje jesienią przyszłego roku!

Wydawca Take-Two potwierdził okno premiery Grand Theft Auto 6. Okazuje się, że GTA VI trafi w nasze ręce w przyszłym roku jesienią. Czy jednak będzie to na PC?

Wydawca Take-Two Interactive ogłosił, że premiera GTA 6 planowana jest na jesień 2025 roku. Wcześniej potwierdzono, że gra ma zostać wydana w niejasnym 2025 roku. Teraz wiadomym jest, że będzie to końcówka. 

Szykujcie portfele, nadchodzi GTA! 

W swoim najnowszym raporcie finansowym Take-Two stwierdza, że najlepszą decyzją na wypuszczenie GTA VI jest właśnie jesień. To się dobrze składa, gdyż końcówka roku daje możliwość kupowania gry, chociażby na święta. Jak podaje Games Radar raport Kotaku z końca zeszłego roku sugerował, że początkowo planowano premierę gry na początku 2025 r., chociaż w związku z „opóźnieniami w rozwoju” może ona zostać przesunięta na koniec 2025 r. lub nawet 2026 r.

Wieści ze świata gier na Movies Room:

O GTA VI

Grand Theft Auto VI (GTA VI) jest jednym z najbardziej oczekiwanych tytułów w świecie gier wideo. Opracowywana przez Rockstar Games, kontynuacja legendarnej serii GTA obiecuje przynieść graczom jeszcze więcej emocji, innowacji i rozrywki. Gra ma powrócić do jednego z najbardziej ikonicznych miejsc w serii – Vice City, które jest fikcyjną wersją Miami. Gracze mogą spodziewać się ogromnego, otwartego świata z różnorodnymi lokacjami, od tętniących życiem ulic miejskich po malownicze plaże.

Gra ma zadebiutować jesienią 2025 roku.


Źródło: gamesradar.com / ilustracja wporwadzenia: materiały prasowe 

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.