Wanking Simulator – oficjalna zapowiedź kontrowersyjnego symulatora

Polskie studio MrCiastku zapowiedziało oficjalnie swoją najnowszą produkcję – Wanking Simulator. Jak obiecują twórcy ten bezkompromisowy symulator będzie wyróżniać się unikalnym modelem rozgrywki, sporą dawką absurdalnego humoru oraz dużymi możliwościami szerzenia „masturbacyjnego chaosu”. Wanking Simulator ma oferować też nieszablonowy system wyzwań i swobodę działań, które będą zależne od upodobań i temperamentu graczy.

Głównym bohaterem gry jest Winston Gay, którego nieobyczajne zachowania okazały się zbyt głośne. W sprawie hałaśliwej aktywności bohatera interweniują zaniepokojeni sąsiedzi, a skorumpowane władze pozbawiają go domu. Zdesperowanemu Winstonowi pozostaje już tylko zemsta na mieszkańcach Gay Bay i w tym celu zamierza on wykorzystać umiejętność, w której nabrał największej wprawy. Rozgrywka w tworzonej przez MrCiastku grze sprowadzać ma się głównie do szerzenia „masturbacyjnego chaosu”. Podstawowym celem będzie destrukcja możliwie jak największej liczby rzeczy – przed złapaniem przez stróżów prawa. Przewidziano także możliwość korzystania z różnych supermocy (np. osłabienie grawitacji i teleport). Deweloper przygotuje również dodatkowe tryby gry, gdzie można będzie samemu regulować warunki zabawy. Rozgrywka ma być swobodna i podzielona na 5-dniowy cykl (każdy dzień z różnymi wydarzeniami).

Zobacz również: Nowy gameplay z Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order!

Na temat tego, czego możemy spodziewać się po Wanking Simulator wypowiedział się Mateusz Zawadzki – dyrektor generalny wydawcy gry:

Wanking Simulator to autorski projekt, który opiera się na całkowicie absurdalnych i niepoprawnych politycznie założeniach. Surrealistyczna otoczka tego humorystycznego symulatora może przywodzić na myśl m.in. serial animowany South Park.

Jak zaznacza Ultimate Games S.A., w nowej grze jedyną czynnością o charakterze seksualnym będzie masturbacja głównego bohatera. Pomimo kontrowersyjnej tematyki, w grze nie będą widoczne żadne narządy płciowe czy płyny organiczne. Nowy symulator ma mieć wyłącznie humorystyczny charakter.

Gra pojawi się na PC za pośrednictwem platformy Steam (grę znajdziecie TUTAJ) w III kwartale 2019 roku. Twórcy planują także w późniejszym terminie wydanie gry na konsole.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Entuzjasta kina klasycznego, fan filmów SCI-FI ubiegłego wieku oraz nałogowy konsolowiec.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?