Advertisement
Advertisement

Xbox Series S i Xbox Series X z oficjalną ceną w Polsce!

Niezależnie, czy gracze poszukują najwyższej klasy konsoli, czy wybierają nowa generację gier na mniejszym, w pełni cyfrowym urządzeniu za niższa cenę, dziś mogą dokonać wyboru, w jaki sposób poznają nową generację gamingu. Poznaliśmy oficjalną ceną Xbox Series S i Xbox Series X w Polsce!

Zarówno Xbox Series X oraz Xbox Series S, w pełni cyfrowe rozwiązanie, zapewniające prędkość i wydajność następnej generacji zamknięte w najmniejszym Xboxie w historii, ujrzy światło dzienne już 10 listopada 2020 roku. Z kolei pre-order na obie konsole ruszy 22 września. Xbox Series S dostępny będzie w cenie 1 349 zł, a za Xbox Series X zapłacimy 2 249 zł.

Użytkownicy Xbox Game Pass Ultimate i Xbox Game Pass na PC otrzymają bez dodatkowych kosztów dostęp do usługi EA Play już tej jesieni. Oznacza to, że członkowie Ultimate będą mogli cieszyć się ofertą EA Play na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S oraz na urządzeniach z Windows 10.

Zobacz również: Marvel’s Avengers – recenzja gry, na którą czekali wszyscy fani Marvela!

Dodatkowo potwierdzono, że w Polsce dostępny będzie program Xbox All Access, dzięki któremu dostaniemy konsolę w zamian za miesięczny abonament. Program Xbox All Access już tej jesieni obejmie 12 rynków. Dzięki niemu użytkownicy mogą wybrać Xboxa odpowiadającego ich potrzebom oraz 24 miesięczne członkostwo Xbox Game Pass Ultimate (dostęp do przeszło 100 gier trybu online multiplayer za pośrednictwem Xbox Live Gold). W Polsce Xbox All Access wystartuje najpierw w ramach zestawów z konsolą Xbox One S w cenie 99 zł miesięcznie.

Źródło i ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor współprowadzący działu Gry

Gra więcej, niż powinien. Od czasu do czasu obejrzy jakiś film, ale częściej sięgnie po serial w domowym zaciszu. Niepoprawny fanatyk wszystkiego, co pochodzi z Kraju Kwitnącej Wiśni.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?