Korona królów zaskoczyła widzów odważną sceną w 23. odcinku

Telenowela historyczna TVP wciąż nie daje o sobie zapomnieć i dalej cieszy się sporym zainteresowaniem wśród telewidzów oraz internautów. W 23. odcinku produkcji oznaczonej, jako dozwolonej dla widzów powyżej 12 roku życia, największe emocje wzbudziła scena z gatunku tych dla dorosłych. Był nią komediowy fragment zawierający nagą kąpiel Cudki, dwórki królowej Anny, w którą wciela się Paulina Lasota. 

https://www.youtube.com/watch?v=KDAer2IAkWc

Korona królów to pierwszy serial Telewizji Polskiej poświęcony średniowiecznej historii Polski. Produkcja skupia się na losach Kazimerza Wielkiego, który zasiada na tronie po śmierci ojca – Władysława Łokietka. W tle miłość, intrygi, trudne relacje z żoną Aldoną i matką, zdrady i walka o wpływy.

Zobacz również: Mateusz Król z Korony królów w skeczu SNL Polska

W obsadzie Korony królów znaleźli się Mateusz Król (Kazimierz Wielki), Wiesław Wójcik (Władysław Łokietek), Halina Łabonarska (Królowa Jadwiga), Marta Bryła (Aldona/Anna), Robert Gonera, Tomasz Sapryk, Jan Wieczorkowski, Paulina Lasota, Anna Grycewicz, Katarzyna Czapla, Andrzej Popiel, Andrzej Deskur, Marcin Rogacewicz, Karina Seweryn, Dagmara Bąk, Ireneusz Pastuszak.

Około 25-minutowe odcinki telenoweli Korona królów można oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 18.30 na antenie TVP1. Kolejne odcinki udostępniane są także na platformie TVP VOD.

Premiera oryginalnej produkcji TVP miała miejsce 1 stycznia.

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: TVP

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?