House of Cards bez Francisa Underwooda. Zobacz pierwszy zwiastun 6. sezonu hitu Netflixa!

House of Cards to serial opowiadający o bezwzględnej polityce i intrygach w Białym Domu. Głównymi bohaterami pięciu sezonów hitu Netflixa byli Francis Underwood (Kevin Spacey) oraz Claire Underwood (Robin Wright). W ostatnim, 6. sezonie nie zobaczymy już Kevina Spaceya, który po oskarżeniach o molestowanie seksualne został wyrzucony z serialu. Nowy sezon skupi się na postaci Claire Underwood, co widoczne jest także w pierwszym teaserze. Zobacz poniżej 30-sekundowy filmik!

https://www.youtube.com/watch?v=eUQqeabxnNU

Zobacz również: House of Cards – produkcja 6. sezonu wznowiona!

Premiera 6. sezonu została zaplanowana na jesień 2018 roku. Będzie to ostatnia odsłona przygód amerykańskich polityków. Przypomnijmy, że House of Cards jest jedną z najbardziej utytułowanych produkcji Netflixa. W sumie zgarnął aż 53 nominacje do prestiżowej Nagrody Emmy, w tym siedem wygranych statuetek.

Nadchodzący sezon będzie zupełnie inny od pozostałych. Jak myślicie, czy bez Franka Underwooda twórcom uda się utrzymać wysoki poziom serialu?

Źródło: comingsoon.net, Netflix/ Ilustracja wprowadzenia: Twitter

Redaktor

Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole). Fanka Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?