Chilling Adventures of Sabrina – kościół satanistyczny zawarł porozumienie z producentami serialu

Parę tygodni temu doszło do sporu pomiędzy kościołem satanistycznym z Salem a włodarzami nowej wersji przygód Sabriny. Stronom udało się jednak dojść do kompromisu.

Chodzi o pewien pomnik, który kościół wystawił bóstwu, a został pokazany w Chilling Adventures of Sabrina, zdaniem zainteresowanych naruszając prawa autorskie. Nie określono dokładnie, jak miało wyglądać porozumienie, wiadomo jednak, że twórcy serialu mają zamieścić informację o źródle.

Sabrina

Fot. Netflix

Zobacz również: Watchmen – nowe ruchome zdjęcia z planu serialu

Obsada: Kiernan Shipka, Lucy Davis, Miranda Otto, Chance Perdomo, Michelle Gomez, Jaz Sinclair, Richard Coyle, Ross Lynch i Bronson Pinchot.

Za scenariusz oraz produkcję wykonawczą odpowiada Aguirre-Sacasa. Reżyserią z kolei zajmuje się Lee Toland Krieger. Twórca również odpowiedzialny będzie za produkcję wykonawczą razem z następującymi osobami: Gregiem Berlantim, Sarah Schechter i Jonem Goldwaterem.

Pierwszy sezon Chilling Adventures of Sabrina pojawił się na Netfliksie 26 października.

Źródło: The Hollywood Reporter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?