Chyłka – pierwsze zdjęcie Filipa Pławiaka w roli Zordona

Chyłka to serialowa adaptacja prawniczej powieści Zaginięcie Remigiusza Mroza. W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie ukazujące jednego z głównych bohaterów – aplikanta Kordiana „Zordona” Oryńskiego.

Do tej pory oficjalnie ujawniono wyłącznie serialowy wygląd mecenas Joanny Chyłki, w którą wciela się Magdalena Cielecka. Teraz w mediach społecznościowych pojawiło się pierwsze zdjęcie z planu serialu Chyłka, na którym zaprezentowano Kordiana „Zordona” Oryńskiego. W roli tej Filip Pławiak.

zordon chyłka pławiak zdjęcie

fot. instagram/chylka.serial.fc

Oprócz Magdaleny Cieleckiej, która wcieli się w tytułową mecenas Joannę Chyłkę, w obsadzie serialu znaleźli się również Filip Pławiak (jako Kordian „Zordon” Oryński), Katarzyna Warnke, Olga Bołądź, Michał Żurawski, Szymon Bobrowski, Jacek Koman, Jerzy Schejbal, Mirosław Baka, Artur Żmijewski, Piotr Głowacki, Piotr Stramowski,  Mirosław Haniszewski, Piotr Żurawski oraz Jakub Gierszał. Reżyseruje Łukasz Palkowski.

Zobacz również: Schwarzenegger, Jackie Chan i smok. Zwiastun najdroższego rosyjskiego w filmu w historii

O czym będzie Chyłka?

Pierwszy sezon serialu powstającego na zlecenie TVN będzie liczył siedem odcinków, a jego fabuła oparta została o tom Zaginięcie. Produkcji towarzyszy poniższy oficjalny opis.

Główna bohaterka Joanna Chyłka jest zdolna, bezkompromisowa, odważna i niepokorna. W prawniczym świecie pełnym mężczyzn  w niczym im nie ustępuje. Gdy trzyletnia Nikola Szlezyngier znika bez śladu, a policja nie znajduje dowodów wskazujących na porwanie, głównymi podejrzanymi stają się rodzice dziecka. To właśnie Chyłka i jej nowy aplikant Kordian Oryński podejmują się obrony małżeństwa. Wszystkie poszlaki wskazują jednak na winę Szlezyngierów. Czy prawnicy zdołają wspólnie doprowadzić sprawę do szczęśliwego finału?

cielecka jako joanna chyłka serial tvn player

fot. materiały prasowe TVN

Zobacz również: J.K. Rowling oskarżona o rasizm. Pisarka broni castingu do roli Nagini

Kiedy premiera?

Premiera serialu TVN została zaplanowana na połowę listopada, a produkcja pojawi się tylko na platformie player.pl. Epizody przedpremierowe udostępniane będą w ramach płatnej oferty w player+.

Źródło: instagram/chylka.serial.fc / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?