Demi Lovato: Dancing with the Devil – oficjalny zwiastun serialu!

W tamtym miesiącu pisaliśmy o tym, że Demi Lovato zapowiedziała serial dokumentalny o swoim uzależnieniu. Dziś możemy oglądać zwiastun nadchodzącej produkcji.

Demi Lovato obiecała kiedyś swoim fanom, że opowie im dokładnie, co wydarzyło się latem 2018 roku, kiedy przedawkowała narkotyki. 23 marca 2021 roku fani będą mogli usłyszeć jej wersję wydarzeń w wyreżyserowanym przez Michaela D. Ratnera serialu Demi Lovato: Dancing with the Devil. Piosenkarka powiedziała:

W ciągu ostatnich kilku lat usłyszałam kilka historii o moim życiu i o tym, co ludzie myślą, że się wydarzyło. Chciałam wyjaśnić sprawę.

Zobacz również: Mare of Easttown – zwiastun serialu z Kate Winslet

W serialu Lovato opowie nie tylko o swoim uzależnieniu, ale i o dawnych traumach czy kłopotach, z którymi musiała się zmierzyć. W zwiastunie przyznała, że miała trzy udary i zawał serca.

Dokument zadebiutuje w serwisie YouTube. Będzie składał się z czterech odcinków i będzie darmowy dla widzów na całym świecie.


Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z Demi Lovato: Danicing with the Devil

Dziennikarka

Studentka filologii polskiej oraz publikowania cyfrowego i sieciowego na UWr. Miłośniczka dobrego jedzenia i platform streamingowych.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?