Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Emma Myers dołącza do Star Wars! Gwiazda Wednesday wystąpi w nowej odsłonie serialu

Autor: Mikołaj Lipkowski
29 września 2025
Emma Myers dołącza do Star Wars! Gwiazda Wednesday wystąpi w nowej odsłonie serialu

No i okazuje się, że Emma Myers poszerzy swoje portfolio wielkich franczyz. Po współpracy z Netflixem, gwiazda zasili również obsadę serialu z Disney+. Bowiem wystąpi w serialu z uniwersum Star Wars.

Emma Myers, znana widzom przede wszystkim z roli w serialu Wednesday, oficjalnie zasila obsadę Star Wars: Visions. Lucasfilm potwierdził, że aktorka zagra w jednym z odcinków trzeciego sezonu animowanej antologii, której premiera odbędzie się na Disney+ już 29 października. To będzie debiut młodej aktorki w tym uniwersum, a także powód do domu. Myers poszerzy swoje portfolio o wielką franczyzę. 

Emma Myers - gwiazda Wednesday - w Star Wars

Emma Myers pojawi się w epizodzie zatytułowanym The Smuggler, wyreżyserowanym przez Masahiko Otsukę. Historia opowie o przemytniku, który w poszukiwaniu szybkiego zarobku podejmuje się zadania uwolnienia zbiegłego więźnia z rąk Imperium. Na plakacie promującym odcinek widać rudowłosą postać, którą – jak się spekuluje – zagra właśnie Myers.

Emma Myers' character in Star Wars: Visions Season 3

Dołączenie Emmy Myers do obsady Star Wars: Visions to kolejny dowód na to, że Lucasfilm chętnie stawia na młode, rozpoznawalne talenty. Po sukcesie Wednesday i dużych projektach filmowych aktorka wzbogaci swoje portfolio o jedną z najbardziej kultowych marek w historii popkultury. Premiera trzeciego sezonu Visions już 29 października na Disney+.

Więcej Star Wars na Movies Room:

Gwiezdne Wojny: Wizje - jedyna taka animacja Disneya

Animowany serial stworzony został dla platformy streamingowej Disney+. Wyprodukowany przez Lucasfilm, składa się z oryginalnych krótkometrażowych filmów animowanych osadzonych w uniwersum Gwiezdnych wojen lub nim inspirowanych. Każdy odcinek jest samodzielną historią stworzoną przez różne studia animacji. 1. sezon obejmował dziewięć historii stworzonych przez siedem japońskich studiów: Kamikaze Douga, Studio Colorido, Geno Studio, Trigger, Kinema Citrus, Production I.G oraz Science Saru, przy czym studia Trigger i Science Saru przygotowały po dwa odcinki.

2. sezon rozszerzył serię o studia animacji z całego świata. Powstały krótkie filmy wyprodukowane przez: El Guiri (Hiszpania), Cartoon Saloon (Irlandia), Punkrobot (Chile), Aardman (Wielka Brytania), Studio Mir (Korea Południowa), Studio La Cachette (Francja), 88 Pictures (Indie), D’art Shtajio (Japonia) wraz z Lucasfilm (Stany Zjednoczone) oraz Triggerfish (RPA/Irlandia). Premiera 3. sezonu będzie miała miejsce 29 października.


Źródło: thedirect.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Chcesz nas wesprzeć i być na bieżąco? Obserwuj Movies Room w google news!

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.