Falcon i Zimowy Żołnierz – nowy plakat z Flag-Smasherem!

Jak dotąd serial Disney Plus skupiał się głównie na relacjach tytułowych bohaterów, ale grana Erin Kellyman Karli Morgenthau a.k.a. Flag-Smasher również jest dość sumiennie rozbudowywana.

Tradycyjnie w przerwach pomiędzy kolejnymi epizodami Falcon i Zimowy Żołnierz udostępniono kolejne materiały. Tym razem jest to plakat z tą właśnie enigmatyczną postacią:

fot. Marvel Studios

Zobacz również: Loki – nowy zwiastun serialu Disney+ trafił do sieci!

Premiera odbyła się 19 marca 2021 roku w serwisie Disney+. Serial z 4. fazy MCU liczyć będzie 6 odcinków. Budżet wyniósł 150 milionów dolarów. Anthony Mackie wciela się w Sama Wilsona znanego jako Falcon, a Sebastian Stan jako Bucky Barnes aka The Winter Soldier. Para, która spotkała się w ostatnich chwilach Avengers: Endgame, łączy siły w globalnej przygodzie, która wystawia na próbę ich umiejętności – i cierpliwość. Wyreżyserowany przez Kari Skogland z Malcolmem Spellmanem jako głównym scenarzystą, serial z udziałem Daniela Brühla jako Zemo, Emily VanCamp jako Sharon Carter i Wyatta Russella jako Johna Walkera.

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?