Rutherford Falls – trailer nowego serialu twórców Brooklyn 9-9

Platforma Peacock opublikowała zwiastun serialu komediowego Rutherford Falls. Twórcami nowej produkcji są autorzy Brooklyn 9-9, Dobrego miejsca i Supermarketu.

Serial opowie o perypetiach dwójki przyjaciół, którym zależy aby mieszkańcy ich miasteczka nie zapomnieli o swoich kulturowych korzeniach. Nathan Rutherford, potomek założyciela tytułowej miejscowości, walczy o pozostawienie posągu jego przodka w miejscu, w którym się znajduje. Problem w tym, że pomnik stoi na środku drogi. Natomiast Reagan Wells chce wybudować muzeum w kasynie, aby uczcić historię rdzennych Amerykanów. Pomysł kobiety nie cieszy się zainteresowaniem mieszkańców. W głównych rolach wystąpią Ed Helms i Jana Schmieding.

QUIZ: Jak dobrze znasz film Ojciec chrzestny?

Oprócz wspomnianej dwójki aktorów w serialu wystąpią także: Michael Greyeyes (To wiem na pewno), Jesse Leigh (Heathers), Dustin Milligan (Schitt’s Creek). Helms i Schmieding są także współtwórcami serialu wraz ze Sierrą Teller Ornelas i Michaelem Schurem, którzy pracowali wcześniej przy takich produkcjach jak: Brooklyn 9-9, Dobre miejsce i Supermarket.

Premiera serialu będzie mieć miejsce 22 kwietnia.

 


Źródło: collider.com / Ilustracja wprowadzenia: Peacock

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?