Sandman – oto zakulisowy materiał adaptacji komiksu od Netflix

Sandman to genialna powieść graficzna Neila Gaimana, która wreszcie otrzymała świetnie zapowiadającą się adaptację.

W oczekiwaniu na premierę produkcji wypuszczono na razie stosunkowo krótki, ale robiący wrażenie teaser prezentujący wstępnie kulisy serialu:

Zobacz również: Sandman – przedstawiono postacie drugoplanowe serialu Netflix!

Sandman, który został wydany nakładem DC Comics’ Vertigo, doczekał się aż 75 tomów. Pierwszy z nich pojawił się już w 1989 roku. Epizodyczna antologia Gaimana koncentrowała się na alegorycznym bohaterze, którym był Sen. W papierowym pierwowzorze pojawili się również bracia i siostry wspomnianej postaci, znani jako Nieskończoność (Śmierć, Pragnienie, Rozpacz, Delirium, Zniszczenie i Przeznaczenie). Seria ta zyskała wiele nagród, w tym World Fantasy Award, po raz pierwszy przyznaną powieści graficznej.

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?