Advertisement
Advertisement

WandaVision – Kolejny zwiastun ujawniony!

WandaVision coraz bliżej, a my dostaliśmy prawdopodobnie ostatni już zwiastun serialu. Możliwe również, że usłyszeliśmy muzykę z czołówki serialu.

Po raz kolejny dostaliśmy czarno-białe sceny, które mają wprowadzić nas w klimat pierwszego odcinka. Będzie on na styl sitcomu z lat 50. W tle usłyszeliśmy muzykę, skomponowaną przez Kristen Anderson-Lopez i Roberta Lopeza, powołanych przez zespół Marvel Studios, do nagrania ścieżki dźwiękowej serialu. Zobaczyliśmy także parę nowych ujęć.

Zobacz także: Czarna Wdowa – Milla Jovovich o roli swojej córki

Znów pojawia się postać tajemniczego pszczelarza, który wychodzi z kanału. Słychać także głos, z radia, będący w poprzednim zwiastunie. Ostatnio otrzymaliśmy również wzmiankę o Avengers w poprzedniej zapowiedzi.

W serialu Disney+ główne role zagrają Elizabeth Olsen (Scarlet Witch) oraz Paul Bettany (Vision), którzy w poprzednich produkcjach MCU wcielali się w tytułowe postacie. Obok nich pojawią się Teyonah Parris (Monica Rambeu), Kat Dennings (Darcy Lewis), Randall Park i Kathryn Hahn. Twórczynią serialu jest Jac Schaeffer.

Premiera superbohaterskiego serialu zaplanowana jest na 15 stycznia 2021 roku. Odcinki pojawiać będą się na Disney+. Pierwszy sezon liczyć będzie 8 odcinków.


Źródło: Twitter, ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę. Wierny fan X-Men, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen czy Anyii Taylor-Joy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?