Advertisement
Advertisement

Najbardziej oczekiwane gry 2020 roku!

Rok 2020 będzie na pewno przełomowy dla branży gier, a to za sprawą premiery konsol kolejnej generacji. Pojawią się gry wydane już na nowego Xboxa oraz PS5, ale będzie również dużo produkcji na obecne konsole. Kilka tytułów zostanie też pewnie przygotowane na obie generacje. Możemy się spodziewać skoku technologicznego, a co za tym idzie, lepszej oprawy graficznej. Jednak to nie wszystko, bo ten rok to także mnóstwo świetnie zapowiadających się gier, które wyróżniają się innowacyjnym gameplayem czy fabułą. Oto najbardziej oczekiwane przez nas gry 2020 roku!


Zobacz również:

TOP 25 – Najlepsze gry 2019 roku!

TOP 50 – Najlepsze gry dekady 2010-2019!


Dragon Ball: Kakarot (Cyberconnect2)

Fot. materiały prasowe

Premiera: 17 stycznia 2020
Platforma: PC, PS4, XONE

Gier z uniwersum Dragon Balla mieliśmy w ostatnim czasie całkiem sporo. Aby daleko nie szukać, warto wspomnieć o bardzo dobrze przejętym Dragon Ball FighterZ. Za sprawą nowej serii anime oraz filmów kinowych franczyza ponownie wskoczyła na wyżyny popularności na całym świecie. Kwestią czasu było więc wydanie kolejnej gry ze świata Smoczych Kul. Do Kakarot podchodziłem dość sceptycznie, ale po zagraniu w demo na pokazie gry czekam z niecierpliwością. Zapowiada się bardzo solidna produkcja.


Kingdom Hearts III Re:Mind (Square Enix)

Fot. materiały prasowe

Premiera: 23 stycznia 2020

Platforma: PS4, XONE

Początek roku stoi pod znakiem japońskich produkcji. Już w styczniu dostaniemy również duży fabularny dodatek do ciepło przyjętego przez graczy Kingdom Hearts III, czyli wyczekiwanej od 12 lat kontynuacji przygód Sory i jego disneyowskich znajomych. Tym razem twórcy nie kazali czekać aż tak długo, bo już po roku dostajemy rozszerzenie historii trójki. W dodatku mamy otrzymać aż trzy nowe grywalne postacie oraz dotychczas nieznanych wrogów. Nowa zawartość rzuci światło na wydarzenia dziejące się w przeszłości, głównie związane z Aquą, Roxasem oraz Riku.


Warcraft III Reforged (Blizzard Entertainment)

Fot. materiały prasowe

Premiera: 29 stycznia 2020
Platforma: PC

Warcraft III: Reforged to całkowicie odświeżona wersja klasycznej gry strategicznej czasu rzeczywistego. Poznaj niesamowite początki świata Warcraft, które oczarują cię, jak nigdy dotąd. Korzystając z najnowocześniejszych technik modelowania i renderowania, stworzono od podstaw każdego bohatera, jednostkę, budynek i miejsce z Warcraft III. Azeroth w takim wydaniu ujrzy światło dzienne po raz pierwszy.

Redaktor współprowadzący działu Gry

Gra więcej, niż powinien. Od czasu do czasu obejrzy jakiś film, ale częściej sięgnie po serial w domowym zaciszu. Niepoprawny fanatyk wszystkiego, co pochodzi z Kraju Kwitnącej Wiśni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?