TOP 10 – Filmy dla singielek

Prezentujemy filmy dla singielek. Oto zestawienie dla osób, które preferują samotnie spędzać wolny czas przed ekranem telewizora, komputera czy innego urządzenia. Zamieściliśmy bardzo różne tytuły – od klasycznych historii przedstawiających życie singielek aż po świetne produkcje, które pokazują, że czasami warto się dwa razy zastanowić przed zawarciem związku. Zapraszamy.

Zobacz również: Filmy romantyczne podobne do After


10. Jak to robią single

Zestawienie filmów dla osób wolnych rozpoczynamy czymś prostym, łatwym i przyjemnym. Ot, historia czterech dziewczyn, które postanowiły poszukać swojej drugiej połówki na ulicach Nowego Jorku. Komedia mniej romantyczna, a bardziej przedstawiająca w zabawny sposób kobiecą przyjaźń. W obsadzie znajdą się takie gwiazdy jak Dakota Johnson, Leslie Mann czy Rebel Wilson.

filmy dla singielek

Fot. Materiały prasowe

9. Wariatki

Na kolejnej pozycji przyjemna opowieść o przyjaciółkach, które rozdzielił czas. Jedenastoletnia Cecilia „CC” i jej rówieśniczka Hillary spotykają się pewnego dnia na plaży w Atlantic City. Dziewczynki zaprzyjaźniają się, choć wiedzą, że niedługo i tak będą musiały się rozstać. Po 11 latach rozłąki i różnych doświadczeniach ich relacja nie została zapomniana.

filmy dla singielek

kadr z filmu Wariatki

8. Diablica

Przechodzimy do zwariowanej komedii z Meryl Streep w obsadzie. Historia zahukanej żony (Roseanne Arnold), która budząc w sobie diabelskie siły, mści się na wszystkich, przez których cierpiała – na czele z mężem, który ją zostawił, i jego kochanką. Film w zabawny sposób uderza w wiele stereotypów i po prostu bawi.

filmy dla singielek

kadr z filmu Diablica

7. Dzika droga

Ekranizacja bestsellerowej, autobiograficznej książki Cheryl Strayed. Nagrodzona Oscarem Reese Witherspoon (”Spacer po linie”) w roli kobiety, która uświadamia sobie, że jej życie legło w gruzach i wyrusza na samotną wyprawę przez całe Stany Zjednoczone, by odnaleźć siebie i poczucie sensu życia. Taki zestaw to wręcz idealna pozycja dla singielek i samotnych.

filmy dla singielek

kadr z filmu Dzika droga

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?