Dom z papieru – 5. sezon oficjalnie ogłoszony! To będzie finał!

Choć zasadniczo każdy, kto śledzi tę produkcję od początku miał pewność, że po wydarzeniach w czwartej odsłonie pojawi się jeszcze co najmniej jeden rozdział, nie znaliśmy żadnych innych szczegółow

Teraz oficjalnie, że 5. sezon Domu z papieru będzie także finałową odsłoną serialu Netfliksa. Jak w wywiadzie dla EW przyznał Alex Pina – twórca najpopularniejszej hiszpańskojęzycznej serii – pojawi się nieco dokładniejszy wgląd w graną przez Belén Cuestę postać Manili. Będzie też iskrzyło od finałowej batalii pomiędzy Profesorem a Sierrą. Co więcej, do obsady dołączą znany z Sense8 Miguel Ángel Silvestre oraz Patrick Criado.

Fot. Kadr z serialu Dom z Papieru

Zobacz również: Przeklęta – rozmowa z obsadą serialu Netfliksa

W rolach głównych występują m.in.: Úrsula Corberó (Tokio)Álvaro Morte (Profesor), Jaime Lorente (Denver), Miguel Herrán (Rio), Darko Peric (Helsinki), Alba Flores (Nairobi), Esther Acebo (Sztokholm), Itziar Ituño (Raquel Murillo), a także Najwa Nimri (Inspektor Sierra), Fernando Cayo (Pułkownik Tamayo).

Hiszpańska produkcja to najczęściej oglądany nieanglojęzyczny serial na Netfliksie. Za jego produkcję odpowiada Vancouver Media. Netflix ogłosił nawiązanie współpracy na wyłączność z twórcą serialu – Álexem Piną.

Źródło: ew.com | Ilustracja główna: Netflix

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?