Piękna i Bestia – 200-milionowe otwarcie?! Nowy fragment filmu! Bohaterowie śpiewają Something There!

W zeszłym tygodniu pojawiły się informacje na temat szacowanych dochodów z otwarcia Pięknej i Bestii. Podejrzewano, że produkcja sięgnie po tytuł najszybciej sprzedającej się produkcji familijnej wszech czasów (a przynajmniej według Fandango). Dzisiaj wydaje się, że powyższe przypuszczenia mają okazję się ziścić. W każdym razie przedsprzedaż biletów zapewni produkcji naprawdę imponujące otwarcie. Według portalu Variety w premierowy weekend baśń stara jak świat powinna zarobić ok. 120-140 milionów dolarów na terenie samej Ameryki Północnej, jak również zgarnąć sumkę mieszczącą się w przedziale 80-110 milionów dolarów z pozostałych kontynentów! Ponadto mamy da Was nowy fragment filmu, w którym tytułowi bohaterowie śpiewają piosenkę  Something There. Zapraszamy serdecznie do oglądania!

https://www.youtube.com/watch?v=0FxPjDL8HFM

Zobacz również: Ruszyły zdjęcia do filmu o słynnym domu Pani Winchester

Piękna i Bestia to kolejny film live-action z rąk wytwórni Disney, która od dłuższego czasu zajmuje się przenoszeniem na srebrne ekrany swoich klasycznych bajek w wersjach aktorskich. Przykładami mogą być Kopciuszek czy Księga Dżungli – oba projekty zyskały niemały rozgłos, a także uznanie zarówno widzów, jak i krytyków.

Opis adaptacji: Piękna i Bestia przestawi fantastyczną podróż Belle, błyskotliwej, uroczej i niezależnej młodej kobiety, która zostaje więźniem pewnego przerażającego potwora w ogromnym zamczysku. Pomimo jej początkowych leków, bohaterka zaprzyjaźnia się z zaczarowaną służbą posiadłości i uczy się patrzeć poza pozory, mianowicie odkrywa prawdziwego eleganckiego księcia skrywającego się w ohydnej z zewnątrz bestii.

Obsada widowiska: Emma Watson – Belle, Dan Stevens – Bestia, Luke Evans – Gaston, Kevin Kline – Maurice, Josh Gad – Lefou, Ewan McGregor – Lumiere, Stanley Tucci – Maestro Cadenza, Ian McKellen – Cogsworth i Emma Thompson – Mrs. Potts.

beautybeast0003 0

Piękna i Bestia pojawi się w polskich kinach już 17 marca 2017 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?