Avatar 2: Nowe zdjęcia z planu – Aktorzy w basenie!

W środę po południu na oficjalnym Twitterze produkcji ukazały się zdjęcia z planu do filmu Avatar 2. Przedstawiają one Jamesa Camerona znajdującego się na platformie, a także aktorów będących w wodzie, przytrzymywanych przez makarony do pływania. Oczywiście nie zabrakło ekipy filmowej rozmieszczonej wokół obwodu basenu.

Niestety nie wiadomo, którzy z aktorów z obsady znajdują się na zdjęciach.

Jednakże fotografie to nie jedyny miły gest dla fanów Avatara. W opisie tweeta można również znaleźć ciekawostkę na temat tego, czym jest biała warstwa na powierzchni wody.

Otóż są to kulki, których zadaniem jest zapobieganie zakłóceniom światła podczas filmowania.

Działanie twórców na Twitterze przyciąga fanów i sprawia, że mogą oni coraz mocniej wczuwać się w nadchodzącą premierę filmu Avatar 2. Kilka dni temu mogliśmy na przykład zaobserwować tweeta, na którym byli Sigourney Weaver (w filmie dr. Grace) oraz Joel David Moore (Norm).

Światowa premiera zapowiedziana jest na 16 grudzień 2021, a warto wspomnieć, że producenci planują nakręcić 4 sequele popularnej produkcji z 2009 roku. Poza tym, że fabuła będzie kontynuowana z udziałem głównych aktorów, tj. Sama Worthingtona (filmowego Jake’a Sully’ego) i Zoe Saldana (Neytiri) – oraz tym, że dalej będą oni walczyć o Pandorę – niewiele wiadomo. Reżyser milczy.

Jest na co czekać, bo do obsady dołączają nowi aktorzy. Są to między innymi: Kate Winslet, Edie Falco, Jemaine Clement, David Thewlis, Michelle Yeoh i Vin Diesel.

 

Źródło: Twitter

Redaktor prowadzący działu "Z ostatniej chwili"

Pisarz z zamiłowania, dziennikarz z pasji, fanatyk filmu i literatury. W międzyczasie poza pisaniem oddaje się szlachetnej sztuce muzyki.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?