AdvertisementVin Diesel dołączył do obsady sequeli Avatara?

Vin Diesel pojawił się na planie kontynuacji widowiska science-fiction Avatar. Aktor znany z serii Szybcy i wściekli opublikował również na Instagramie wideo, w którym występuje wspólnie z reżyserem Jamesem Cameronem.

„W Hollywood jest jedna osoba, z którą zawsze chciałem pracować  i uczyć się” – powiedział Vin Diesel na nagraniu, przy okazji wskazując na Jamesa Camerona. Słowa te oraz tagi pod materiałem wideo wskazują z dużym prawdopodobieństwem, że Amerykanin dostał właśnie rolę w sequelach Avatara.

W obsadzie Avatarów znajdują się Sigourney Weaver, Brendan Cowell, Sam Worthington, Zoe Saldana, Joel David Moore, CCH Pounder, Stephen Lang, Giovanni Ribisi, Kate Winslet, Oona Chaplin, Edie Falco, Cliff Curtis, Matt Gerald, Dileep Rao, Britain Dalton, Filip Geljo, Jamie Flatters, Bailey Bass, Trinity Bliss, Jack Champion i Duane Evans Jr.

Zobacz również: James Cameron o współpracy z Kate Winslet nad sequelem Avatara

Pierwszy z czterech zaplanowanych sequeli ma trafić do kin 18 grudnia 2020 roku. Kolejne odsłony mają pojawić się w 2021, 2024 i 2025 roku.

Źródło: instagram/vindiesel / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?