Advertisement
Advertisement

Bohemian Rhapsody – fragmenty tekstów z kultowych utworów zespołu na nowych plakatach!

Nadchodząca wielkimi krokami biografia zespołu Queen pt. Bohemian Rhapsody będzie niezwykłym muzycznym widowiskiem, tego można być pewnym. Wczoraj, w ramach promocji, opublikowano cztery nowe plakaty filmu. Zawierają one fragmenty z najbardziej znanych i lubianych utworów tej legendarnej formacji, a są nimi: We Will Rock You, Somebody To Love, We Are the Champions i Bohemian Rhapsody.

Plakat promujący film Bohemian Rhapsody

Fot.: 20th Century Fox

Plakat promujący film Bohemian Rhapsody

Fot.: 20th Century Fox

Plakat promujący film Bohemian Rhapsody

Fot.: 20th Century Fox

Plakat promujący film Bohemian Rhapsody

Fot.: 20th Century Fox

Zobacz również: Venom – mamy nowy plakat filmu!

Opis dystrybutora (kino): Porywająca opowieść o zespole Queen, jego muzyce i niezwykłym wokaliście Freddie’em Mercurym (Rami Malek – serial TV Mr. Robot), który przełamując stereotypy i konwencje, zdobył uwielbienie niezliczonych fanów. Film ukazuje błyskotliwą karierę zespołu, który dzięki ikonicznym utworom i rewolucyjnemu brzmieniu wspiął się na szczyty sławy, dopóki skandalizujący styl życia Mercury’ego nie postawił wszystkiego pod znakiem zapytania. Triumfalny powrót zespołu podczas koncertu na rzecz Live Aid z udziałem cierpiącego na śmiertelną chorobę Mercury’ego wszedł na trwałe do historii muzyki rockowej i po dziś dzień stanowi źródło inspiracji dla wszystkich tych, którzy czują się inni, niepoprawnych marzycieli i wielbicieli muzyki na całym świecie.

Obraz wyreżyserował Bryan Singer na podstawie scenariusza Anthony’ego McCartena. Warto tutaj dodać, że członków zespołu Queen odgrywają: Rami Malek, Gwilym Lee, Ben Hardy i Joseph Mazzello. W obsadzie znajdują się ponadto: Lucy Boynton, Aiden Gillen, Tom Hollander i Mike Myers.

Bohemian Rhapsody zadebiutuje w polskich kinach już 2 listopada 2018 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – 20th Century Fox

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?