Advertisement
Advertisement

Czy Taika Waititi i Bong Joon-ho współpracują?

Taika Waititi składa życzenia z okazji Walentynek. Udostępnił od w związku z tym tajemnicze zdjęcie. Co ono może oznaczać? Przekonajmy się.

Walentynki to nie tylko dzień zakochany, ale również przyjaźni. 14 lutego co roku na całym świecie świętują miliony ludzi. W swoim dzisiejszym poście Taika Waititi postanowił złożyć im życzenia. Za wyjątkowość tego postu, nie odpowiada jednak tematyka, a zdjęcie które zostało udostępnione. Oprócz Nowozelandczyka znajduje się na nim bowiem Bong Joon-ho reżyser nagrodzonego Oscarem filmu Parasite. I chodź spotkanie tych dwóch panów może być dziełem przypadku, albo spotkaniem dwóch przyjaciół. Prawdopodobne jest również w jakimś stopniu to, że ci dwaj laureaci Nagrody Akademii Filmowej współpracują. Wielu fanów w komentarzach pod postem pokazuje swój zachwyt możliwością produkcji współtworzonej przez tych dwóch panów.

Zobacz również: Taika Waititi nakręci Gwiezdne Wojny!


Źródło: Twitter.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Jojo Rabbit

Dziennikarz

Absolwent szkoły muzycznej I stopnia. Miłośnik kina i szeroko rozumianej popkultury. Zawodnik footballu amerykańskiego, a także Mistrz Polski Juniorów w tej dyscyplinie.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?