Infinite Storm – Naomi Watts gwiazdą filmu Małgorzaty Szumowskiej!

Polska reżyserka i jej Śniegu już nigdy nie będzie zbiera znakomite noty wśród recenzentów i weźmie udział w wyścigu o Oscara, a tymczasem już teraz powstaje jej nowa produkcja – Infinite Storm.

Nowy film oparty jest na artykule pt. High Places: Footprints in the Snow Lead to an Emotional Rescue. Bohaterka to Pam Bales będąca przewodniczką górską oraz pielęgniarką, która wybrała się na wspinaczkę na Górę Waszyngtona. Gdy doszło do niespodziewanego i niebezpiecznego załamania pogody, kobieta spostrzegła na śniegu ślady butów. Jako że nie rozpoznała w nich specjalistycznego obuwia do wspinaczki, decyduje się na udzielenie pomocy.

kadr z serialu Gypsy

Zobacz również: Zenek – „gwiazdor TVP” miał molestować statystkę na planie filmu

Główną bohaterkę Infinite Storm zagra Naomi Watts, scenariusz zaś został napisany przez Josha Rollinsa, profesjonalnego przewodnika górskiego.  Produkcja powstanie dla wytwórni Bleecker Street i Sony Pictures.

Źródło: Variety / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Diana

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?