Zenek – „gwiazdor TVP” miał molestować statystkę na planie filmu

Niedawno „gwiazdor TVP” został poważnie oskarżony w mediach o gwałt, który został dokonany na uczestniczce konkursu piękności konkursu Miss Generation 2020. Teraz pojawiła się podobna sprawa, ale ma związek z głośnym filmem Zenek.

Do Piotra Krysiaka, który opublikował pierwsze wspomniane oskarżenia, zgłosiła się statystka z filmu o Martyniuku. Dziennikarz śledczy opublikował na Facebooku zapis rozmowy z ową anonimową kobietą. Oględnie mówiąc, wynika z niej jednoznacznie, że „gwiazdor TVP” miał ją napastować, co rzekomo widziała również inna statystka. Oto pełen zapis:

Zobacz również: Piosenki twoje są brzydkie, śliczny jesteś Ty – recenzja filmu Zenek!

Wywołany do tablicy został Jarosław Jakimowicz, który odżegnał się od oskarżeń i zapowiedział, że samego Krysiaka poda do sądu domagając się przeprosin:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Jarosław Jakimowicz (@jaroslaw.jakimowicz)

Sam dziennikarz otwarcie przyznaje, że to nie będzie ostatnia tego typu historia, jaką zamieści. Cóż, pozostaje czekać na to, aż sprawa się rozwinie.

Zobacz również: Listy do M. 4 – recenzja czwartej części najpopularniejszej polskiej komedii romantycznej. Święta, święta i po świętach…

Opis: Inspiracją do filmu stała się biografia Zenona Martyniuka, chłopaka z podlaskiej wsi, który spełnia swoje wielkie marzenie, by dawać ludziom radość poprzez muzykę i śpiew. Film ukazuje drogę Martyniuka do ogromnego sukcesu, który osiągnął dzięki uporowi i ciężkiej pracy, zyskując miano króla muzyki disco polo. Film pokazuje postać Zenona Martyniuka, który już jako nastolatek zakochany był w muzyce disco lat osiemdziesiątych. W karierze muzycznej wspiera go wujek – zawodowy muzyk. To dzięki jego zaangażowaniu Zenon Martyniuk po raz pierwszy staje przed publicznością, to on jest jego nauczycielem, który udziela mu pierwszych, cennych wskazówek oraz rozwija jego wrażliwość i miłość do muzyki. Kazik, jego najbliższy przyjaciel i romskie środowisko, w którym wzrastał Martyniuk kształtują jego muzyczny styl.

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo

#filmyourstory

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?