Movies Room - Najlepszy portal filmowy w uniwersum

Jak się okazuje Henry Cavill jest też Supermanem w prawdziwym życiu. Uratował kolegę z planu przed utonięciem

Autor: Agnieszka Ziobrowska
27 marca 2024
Jak się okazuje Henry Cavill jest też Supermanem w prawdziwym życiu. Uratował kolegę z planu przed utonięciem

Aktor Alex Pettyfer zdradził, że podczas kręcenia najnowszego filmu Guya Ritchiego “The Ministry Of Ungentelemanly Warface”, jego partner z planu Henry Cavill uratował go przed utonięciem.  

Pettyfer stosunkowo niedawno udzielił wywiadu dla ET, w którym opowiadał, jaką przyjemnością była dla niego praca z Cavillem. Według aktora Cavill, podczas kręcenia filmu uratował go nawet przed utonięciem.  

Uratował mnie przed wypadnięciem z łodzi. Prawie utonęłam! Mogę więc oficjalnie powiedzieć, że Henry mnie uratował. I jestem bardzo wdzięczny, że mogę być z nim w tym filmie - tak o wypadku na planie wypowiedział się Alex Pettyfer 

Aktor zdradził również więcej szczegółów jak to jest pracować z Henrym Cavillem: 

[Do Cavilla] To był niesamowity zaszczyt, nawiasem mówiąc, być z tobą w tym filmie, ponieważ zobaczenie, jak numer jeden traktuje wszystkich w obsadzie i ekipie było dla mnie nauką. Dostałem e-maila dwa tygodnie przed rozpoczęciem zdjęć od Henryego, w którym pisało: "Jestem podekscytowany możliwościa współpracy z tobą. 

Jak widać, jak już raz się jest Supermanem to już na zawsze się nim pozostaje.  

Więcej ze świata filmów na Movies Room:

O czym jest The Ministry Of Ungentelemanly Warface? 

Film to inspirowana prawdziwymi zdarzeniami historia tajnej jednostki, znanej jako Special Operations Executive, która została powołana w 1939 roku z inicjatywy premiera Wielkiej Brytanii, Winstona Churchilla. Oddział składał się z kryminalistów i renegatów. Miał za zadanie zwalczać nazistów w Europie i Afryce. Te zdarzenia wpłynęły na dalsze losy wojny.  

Reżyserią filmu zajął się Guy Ritchie. Nakręcił on m.in “Dżentelmenów”, “Porachunki” czy “Przekręt”. Scenariusz bazuje na podstawie książki Damiena Lewisa. Odpowiedzialni za niego byli Guy Ritchie, Paul Tamasy, Eric Johnson i Arash Amel. Produkcją “The Ministry Of Ungentelemanly Warface” zajął się legendarny Jerry Bruckheimer, który na swoim koncie ma tytuły jak seria “Piratów z Karaibów”, “Armagedon” czy “Bad Boys”. 

W głównych rolach obsadzono Henryego Cavilla i Eize González. W filmie akcji zagrają również: Alan Ritchson (Reacher), Cary Elwes (Piła), Henrique Zaga (Nowi mutanci), Babs Olusanmokun (Diuna), Henry Golding (Dżentelmeni), Hero Fiennes Tiffin (After), Alex Pettyfer (Bestia) i Til Schweiger (Pukając do nieba bram). 

Film w Stanach Zjednoczonych ma mieć premierę 19 kwietnia tego roku. Na razie nie wiadomo, kiedy obejrzymy go w polskich kinach.  

Źródło: fandomwire.com /Ilustracja wprowadzenia: Kadr z filmu Człowiek ze stali

Komentarze (0)
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.